Recenzováno: 23. května 2019

Spirit hotel je skvělý. Krásné místo, čistota, klid. Žádný problém s parkováním, vynikající personál. Co se týče bazénů prostě super. Strava velice kvalitní, pouze jsme postrádali tradiční maďarskou kuchyni, nabídka jídel byla trošku sterilní. Ceny nápojů jsou zbytečně přemrštěné. Přestože počasí bylo trochu nepříjemné, odjížděli jsme velice spokojeni.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli jar0mar.
SpiritHotel, Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. května 2019

Vážení hosté,

Velice vám děkujeme za sdílení našich fantastických hodnocení s námi a jsme velmi potěšeni, že jsme váš pobyt složili. Zvláštní poděkování za zdůraznění vstřícnosti a laskavosti našich kolegů.

Těšíme se na to, že se budeme v budoucnu podílet na vašem odpočinku a načerpání peněz a těšíme se na návrat do našeho hotelu.

Pozdravy Sárvár,

Tým Spirit Hotel

Recenzováno: 1. května 2019

V tomto zařízení jsem byl poprvé. Přivítání super. Recepce super. Pokoj velice dobře vybavený. Bohužel služby na pokoji velice neuspokojivé. Úklid na pokojích nebyl moc dobrý. Nevynešené koše, fádně ustlané postele a někdy nebylo uklizeno na pokoji ani kolem třetí hodiny odpoledne. Župany zmačkané, utrhaná poutka a malé velikosti. Nutno reklamovat a vyměnit.
Kuchyně byla super, jak snídaně tak večeře a obsluha na úrovni. Trochu je problém s dobíjením elektroaut. Mají dobíjení pouze pro Tesly. Což je škoda. Bazény a sauny super.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli jansV6556MM.
SpiritHotel, Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. května 2019

Vážení hosté,

Velice vám děkujeme, že jste si udělali čas a hodnotili náš hotel a vyjádřili svůj názor.
Jsme velmi potěšeni, že pokoj, snídaně a večeře byly zcela spokojeni.
Velice vám děkujeme za Váš názor na úklid a župan, můžeme se ujistit, že klademe velký důraz na čistotu ve všech prostorách našeho hotelu.
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu k nabíjení elektromobilu, uveďte to prosím při příští rezervaci a my se budeme snažit najít řešení, pokud Tesla nabíječky nejsou vhodné.

Doufáme, že v budoucnu budeme schopni přispět k odpočinku, dobít a přivítat.

Pozdravy Sárvár,

Tým Spirit Hotel

Recenzováno: 22. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Ubytování naprosto bez chyby polopenze výborná welnes a termální koupele takě bez chyby a hlavně je tam klid. Jediná chyba dle mého názoru, že nápoje jsou předražené. Jezďíme sem pravidelně jsme tu už popáté.

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli janmK1724FC.
SpiritHotel, Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2018

Vážení hosté,

Děkuji vám, že jste napsal svůj názor. Jsme rádi, že jeho relaxace byla příjemně plná a byl se spokojen s každým.

Děkujeme za vaši loajalitu a vítáme Vás zpět do našeho hotelu.

Posíláme vás z Sárváru,

tým Spirit Hotel

Recenzováno: 22. srpna 2018

Doporučuji!!!! Naprosto špičkové všechno! nemám co vytknout, to se mi stává málokdy. S manželem jsme si dokonale odpočinuli. Masáž byla naprosto úžasná. Snídaňový i večerní bufet výborný. Pokoje veliké, postele pohodlné.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli luckakarpiskova.
SpiritHotel, Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. srpna 2018

Vážení hosté,

Velice vám děkujeme za váš čas sdílet vaši recenzi. Velmi nás těší vaše pozitivní hodnocení, doporučení a nejvyšší spokojenost se vším.

Vítáme vás zpět do našeho hotelu.

S pozdravem, Sárvár,

tým Spirit Hotel

Recenzováno: 23. června 2018 prostřednictvím mobilu

Nádherný hotel u jezera kde se dají chytat ryby . Velmi bohaté snídaně a večeře . Procedury na vysoké úrovni . Mnoho bazénu , sauny vše velmi krásné . Pokoje velmi čisté a prostorné . Parkování bez problému .

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli jfdrinks.
SpiritHotel, Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. června 2018

Vážení hosté,

Děkujeme vám, že jste s námi sdíleli své pozitivní hodnocení. Doufáme, že vás brzy přijdeme.

Tým Spirit Hotel vás čeká s velkou láskou