“prumerna restaurace s belgickym pivem a bohuzel velice nevyuzitym potencialem”

Belgian Beer Cafe
Kuchyně: Belgická
Recenzováno: 30. prosince 2019

Restaurace doporucena obchodnim partnerem jako nejlepsi ve meste, je velmi blizko centra vzdalena priblizne 5 min chuzi od hlavni tridy. Restauraci jsme navstivili 2x a vzdy byla kolem 19 hodiny temer plna, 1 stul zde vzdy ale nastesti zbyval. Jedna se velmi navstevovanou restauraci s prijemnym interierem. Jidlo bohuzel naprosto normalni a bez vetsiho napadu. Na udajne top podnik 60. tisicoveho mesta je to skoda, jde o nevyuzity potencial a cekal jsem vice. Velmi nemile mne prekvapilo a bohuzel zaroven i zklamalo, ze zde napriklad nenabizeji foie gras, prestoze Madarsko patri mezi nejvetsi producenty. Zvolil jsem tedy alespon kachni prsa s tresnovou omackou a kroketami. K piti zde maji priblizne 5 tocenych piv vcetne vlajkove lodi Stella Artois a opravdu velky vyber belgickych lahvovych piv. Cena za jidlo a 3 tocena piva priblizne 500 kc. Obsluha bohuzel slabsi a prestoze po 21h zde jiz bylo pomerne prazdno, vubec si nas ani jeden ze 2 cisniku nevsimal a navzdory tomu, ze oba chodili stale okolo nas, na dalsi piti jsme cekali a museli jsme se dozadovat objednani.

Datum návštěvy: leden 2019

Recenzováno: 4. června 2019 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: červen 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Belgian Beer Cafe, si také prohlíželi

Zalaegerszeg, Zala County

Už jste navštívili Belgian Beer Cafe? Sdílejte své zkušenosti!