“S návštěvou jsme byli velmi spokojeni”
Recenze Koliba Kamzík

Koliba Kamzík
Č. 14 z 1 370 Restaurace v Bratislavě
Recenzováno: 10. ledna 2018

Restauraci jsme našli nahodne na intenetu. S její návštěvou jsme byli velmi spokojeni. Velmi se nám líbilo příjemné prostředí, super poloha v centru města a výborná kuchyně. Většinou se v SK restauracích setkáváme s ne úplně profesionálním jednáním a s nezájem o zákazníka, zde tomu bylo jinak. S návštěvou jsme byli spokojeni a rozhodně se ještě při návštěvě BA vrátíme.

Poděkujte uživateli Patty F.
APLENDSLOVAKIA, Manager v zařízení Koliba Kamzík, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. ledna 2018

Vazený host, velmi si vazime vase hodnotenie a to, ze ste ocenili hlavne pristup nasho personalu. Sme si vedomy, ze cisto len dobra kuchyna nestaci a ze celkovy zazitok tvori kombinacia jedla, pristupu a atmosfery :-)
Budeme sa snazit nas standard udrzat a vynikat v tomto smere medzi mnohymi dalsimi restauraciami.
Budeme sa tesit aj Vasim dalsim navstevam.

Recenzováno: 10. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, příjemná obsluha, krásné prostředí . Rád navstivim opet s přáteli a vřele všem doporučuji.

1  Poděkujte uživateli Marek P.

Dobry den pan Marek, dakujeme za Vase hodnotenie a budeme sa len tesit, ked Vas budeme moct opat u nas privitat.

Recenzováno: 10. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navštívili již po druhé a opět jsme byli nadšeni obsluhou i kuchyní. Příště zase.

Poděkujte uživateli jarmila1901.

Dobry den pani Jarmila

Dakujeme za Vase mile hodnotenie. Tesime sa, ze ste nas navstivili znova a tak isto, ze sme Vas ani tento krat nesklamali. Budem radi, ked k nam zavitate opat.

Recenzováno: 9. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Naprosto úžasná restaurace v centru v postraní uličce. Už u předkrmu nás odbourali tak, že jsme si museli dát dezert. Super jídlo, super interiér, milá obsluha. Prostě paráda!!!!!

Poděkujte uživateli Klára T.
APLENDSLOVAKIA, Manager v zařízení Koliba Kamzík, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. listopadu 2017

Mila pani Klara, velmi pekne dakujeme za Vasu recenziu a verime, ze nas navstivite znova.

S pozdravom, Petra

Recenzováno: 6. září 2017

V krásném městě - báječném místě (klidné místo, přesto v centru Starého Města).
Posezení - uvnitř (příjemný "slovenský" interier), venku - také moc příjemné.
Servis - profesionální, milý.
Jídlo - lahodné! Skvělá slovenská jídla!
Rozhodně doporučujeme.

Poděkujte uživateli HejHan.
APLENDSLOVAKIA, Manager v zařízení Koliba Kamzík, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. září 2017

Vazeny host,

velmi pekne dakujeme za Vasu recenziu. Tesi nas, ze Vam u nas chutilo, ze sa Vam pacil priestor a ze ste boli spokojny aj s personálom. Urcite im odovzdame Vasu pochvalu a dufame, ze Vas este budeme moct u nas v buducnosti privitat.

S pozdravom, Peter

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Koliba Kamzík, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili Koliba Kamzík? Sdílejte své zkušenosti!