“Skvele! Doporucujeme! Vyborna”

Č. 12 z 1 432 Restaurace v Bratislavě
Okolí: Staré Mesto
Okolí: Staré Mesto
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvele! Doporucujeme! Vyborna SK kuchyne a prijemna obsluha. Široký vyber jídel. Dost míst k sezeni.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli vladul_s.
APLENDSLOVAKIA, Manažér v zařízení Koliba Kamzík, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. ledna 2020

Ďakujeme a tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzováno: 6. září 2019

Velmi dobré místo - venkovní posezení v horkých letních dnech bylo velmi příjemné.
Příjemná atmosféra, kterou obohacuje profesionální servis a uspokojivě zvládá turisty s dětmi, hladové, vyčerpané, žíznivé, nerozhodné... Doporučujeme těm, kteří jsou mlsní a zvědaví na to nejlepší ze slovenské kuchyně.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli HejHan.
APLENDSLOVAKIA, Marketing v zařízení Koliba Kamzík, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. července 2020

Milý hosť,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Rovnako ďakujeme, že ste si vybrali našu reštauráciu v Bratislave z pomedzi veľkého množstva. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Zároveň sa Vám chceme poďakovať za vysoké hodnotenie. Vďaka klientom ako ste vy sa môžu naše služby len zlepšovať a môžeme ďalej napredovať. Špeciálne sa Vám chceme poďakovať za odporúčanie našej reštaurácie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s našimi službami. Dúfame, že Vás čoskoro znovu uvidíme a budeme Vám môcť naservírovať špeciality z nášho menu.

Recenzováno: 29. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Všechno bylo super na 1*. Velice příjemná obsluha, jídlo bylo super, prostě všechno bylo TOP!! Žádné zápory jsme během návštěvy nenašli.

Poděkujte uživateli dominiks951.

Recenzováno: 8. července 2019 prostřednictvím mobilu

V rámci dovolené jsme zavítali do Koliby Kamzík v Bratislavě. Velice ochotný personál nás okamžitě usadil ke stolu a měl pochopení pro rodinu s dětmi a nasi trošku horší logistiku. Jídlo bylo vynikající ( Halušky, Střapačky, Kuře s bramborem) Pivo Šariš ALE bylo velmi dobré. Ceny levné vzhledem k poloze restaurace. Obsluha rychlá a velmi milá. Snad brzy nashledanou

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli P4305GLjan_.
APLENDSLOVAKIA, Marketing v zařízení Koliba Kamzík, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. května 2020

Milý hosť,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Rovnako ďakujeme, že ste si vybrali našu reštauráciu v Tatrách z pomedzi veľkého množstva. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Zároveň sa Vám chceme poďakovať za vysoké hodnotenie. Vďaka klientom ako ste vy sa môžu naše služby len zlepšovať a môžeme ďalej napredovať. Špeciálne sa Vám chceme poďakovať za odporúčanie našej reštaurácie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s našimi službami. Dúfame, že Vás čoskoro znovu uvidíme a budeme Vám môcť naservírovať špeciality z nášho menu.

Recenzováno: 16. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Jidlo nebylo vyloženě špatné na druhé straně nic moc. Cena vyšší. Prostředí pěkné obsluha výborná. Kuchyně slovenská tradiční.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli rhorejsek.

Milý hosť,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Rovnako ďakujeme, že ste si vybrali našu reštauráciu v Bratislave z pomedzi veľkého množstva. Teší nás že ste boli spokojný s poskytnutými službami. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme a urobíme všetko pre to aby sme tieto nepríjemnosti minimalizovali. Dúfame že, ak nás znovu navštívite tak naplníme vaše prvotné očakávania.

S pozdravom

Manager

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Koliba Kamzík, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili Koliba Kamzík? Sdílejte své zkušenosti!