“Naprosto excelentní ”

Kuchyně: Grilovaná jídla, Italská, Středoevropská
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Staré Mesto
Recenzováno: 6. července 2018 prostřednictvím mobilu

Naprosto úžasná restaurace, vynikající polední meníčko a neuvěřitelně ochotný číšník, milý, vstřícný, ochotný, něco takového jsem ještě nezažil. Aj Bertíkovi chutilo.

Poděkujte uživateli Bavsenkov.

Recenzováno: 7. června 2018

Takhle má vypadat příjemný večer. Vše jak má být. Od uvedení ke stolu, přes obsluhu, prostředí, po kvalitu jídla a nápojů. Zažili jsme skutečnou pohodičku, užili si super večer, s radostí zaplatili a nechali rádi spropitné. Není co vytknout. Určitě se opět vrátíme. Děkujeme. :-)

Poděkujte uživateli Jiří K.
Recenzováno: 1. června 2018 prostřednictvím mobilu

Restaurace je v průjezdu, snadno ji přehlédněte..
Vynikající a zábavná obsluha, super jídlo i víno.
Ceny ale odpovídají blízké Vídni.

Poděkujte uživateli Milan F.
Recenzováno: 4. října 2017 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsme si dali obědové meny, které nemělo chybu, jak vzhledově, tak i chuťově.
Obsluha rychlá a velice příjemná, tak by to mělo být všude...
Při další návštěvě Bratislavy určitě zajdeme znovu :)
Za nás určitě doporučuji.

Poděkujte uživateli Gurman00710.
Recenzováno: 2. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemná atmosféra, fantastická obsluha, jídlo nám chutnalo velmi (tatarák z lososa jemný, skvěle ochucený limetou a kapari), v rizotu čerstvé a chutné krevety, dezerty skvělé.

1  Poděkujte uživateli Merit_No.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gatto Matto Ristorante, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili Gatto Matto Ristorante? Sdílejte své zkušenosti!