Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 29. května 2014

Musím potvrdit to, co říkají ostatní. Hotel je velmi hezký, čistý a pokoje prostorné. Byl jsem v apartmánu s vlastní kuchyní ve třetím poschodí s výhledem na Bratislavský hrad. Okolí je velmi tiché, asi 500 metrů od hotelu je malý obchod Tesco. Parkování je k dispozici zdarma kolem hotelu nebo v areálu hotelu za poplatek. Snídaně mi byla přinesena do pokoje. Šlo o kontinentální snídani, ale od hotelu této kategorie bych očekával kompletní snídani včetně vajec, slaniny a alespoň nějakou možnost výběru (možná, že mi jen něco uniklo). Ale popravdě šlo jen o malý problém, vše ostatní bylo velmi dobré. Nevyzkoušel jsem saunu ani fitness.

1  Poděkujte uživateli Filip M.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
Robert T, General Manager v zařízení Mamaison Rezidencia Šulekova Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2014

Dear Halixol :),

thank you very much for your kind feedback. We made a little upgrade on breakfast last month.

Hope to see you soon back in Bratislava

Robert and Team

Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu