Grand Hotel River Park Bratislava
131 US$
117 US$
CrownePlaza.com
  • Bazén
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
88 US$
86 US$
81 US$
Priceline
Recenzováno: 28. března 2016

Ubytování luxusní, perfektní vybavení i úklid, odpovídá třídě hotelu i avizovaným službám. Personál uctivý a vstřícný, vše na vysoké úrovni. Měli jsme pobyt se snídaní, které byly kvalitní a pestré, výběr všeho možného, kvalitní suroviny, smoothies, 100% ovocné šťávy, ovoce, víno..... Využili jsme wellness ZION v 11. patře, krásné. Relax trošku kazily rozjívené hlučné děti, které dováděly v bazénu bez dohledu rodičů. Zde vidím rezervu hotelu, domnívám se, že by ruch v hotelovém wellness měl být trošku korigován.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj otočený k Dunaji. Ze strany ulice je ruch od projíždějících tramvají.
  • Datum pobytu: březen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli chipanddale2015.
Recenzováno: 5. března 2016

Nádherný hotel s úžasnými pokoji a spa..Přístup personálu profesionální a milý. Vstupní prostory a restaurace skvělá..Vybavení pokoje s služby taktéž na jedničku..
Mám moc ráda jejich úžasně vysoké postele..

Tip ohledně pokoje: Pokoj s výhledem na nábřeží klidný..
  • Datum pobytu: duben 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Denisa1973.
Recenzováno: 28. února 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel splnil ocekavani, nenadchl ani vic ani min. Dobre misto pokud chcete mit jistotu kvalitniho pristupu. Priste vyzkousime i wellness . Prijemne, nevlezave. Celkem ma vysoke urovni i snidanove menu
Doporucuji

Datum pobytu: únor 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli TomsJakub.
Recenzováno: 22. listopadu 2015

Tento hotel je doopravdy nádherný. Má moc příjemnou vstupní halu a moc pěkně voní. Při vstupu nás okouzlila nádherná vánoční výzdoba a celkově atmosféra v hotelu. S krásnou restaurací s barem úmístena v přízemí a také samostatný salonek s exkluzivní whisky a doutníky. Je zde take vstup přímo ven na zímní kluzište a k procházce po nábřeží a několik restaurací, které jsou také báječné. Pokoje jsou luxusní. Wellnes je umísten v nejvyším patře a je také suprově vybaven a je nádherný. Prostě pohoda. A super pro odpočinek. Strávili jsme zde víkend a moc pěkně jsme si odpočinuli.

• Datum pobytu: prosinec 2014, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jana H.
Elena P, Manager v zařízení Grand Hotel River Park Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. prosince 2015

Ďakujeme za zdieľanie dojmov z Vášho pobytu. Veľmi nám záleží na prvom dojme, ktorý u našich hostí vzbudíme a teší nás, že sa nám počas Vášho pobytu podarilo nielen vytvoriť príjemný vianočný pocit už pri vstupe do lobby, ale udržať tento vysoký štandard počas celého víkendu, ktorý ste u nás strávili. Sme radi, že ste si oddýchli v spa a dopriali si skvelé jedlo v našej reštaurácii. Pri Vašej najbližšej Vás pozývame využiť niektorú za našich špeciálnych ponúk, ktoré nájdete na našej stránke.
S pozdravom,
Manažment hotela

Recenzováno: 12. listopadu 2015

River Park hotel je opravdu příjemné místo na přespání. Pokoje jsou luxusně vybaveny a personal je velmi milý. Vždy jsem měla pokoj s výhledem na hrad, takže nevím, co obnáší pokoje s výhledem na řeku, nicméně vždy lituji, že nemám vice času, který bych mohla na hotelu strávit a užít si tak třeba jejich wellness. Co se mi ale již podařilo užít je příjemná delší snídaně s výhledem na promenade u řeky. V okolí hotelu najdete i několik restaurací různých stylů.
Hotel doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Hotel nabízí pokoje s výhleddem na hrad nebo na řeku. Pokud mate nějakou preference, nutno předem poptat při rezervaci.
  • Datum pobytu: listopad 2015, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli LindaZCZ.

Milá LindaZCZ, ďakujeme za príjemný feedback z Vášho pobytu v Grand Hoteli River Park. Teší nás, že si pobyty u nás užívate a veríme, že sa Vám v budúcnosti podarí nájsť viac času na objavovanie krás Bratislavy. Náš Concierge Vám bude k dispozícii s rôznymi tipmi a radami. Ďakujeme za odporučenie a tešíme sa na Váš ďalší pobyt.
Manažment hotela