Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Krásný hotel”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Grand Hotel River Park Bratislava
Znojmo, Česká republika
74 recenzí
30 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 27 bodů za pomoc
“Krásný hotel”
Recenzováno: 10. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Moc hezky hotel u reky, trochu z ruky z centra. Bývaly hotel kempinski je asi nejlepším hotelem, skoda te polohy. Moc příjemné a velké pokoje, lepsi t s výhledem na řeku. Příjemné je kdyz hraje klavír v lobby. Spokojeni jsme byli v restauraci, ikdyz s drobnými vyhradami

Datum pobytu: v dubnu 2016
Poděkujte uživateli miluusds.

678 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje (6)
Datum | Hodnocení
24 recenzí
23 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 21 bodů za pomoc
Recenzováno: 28. března 2016

Ubytování luxusní, perfektní vybavení i úklid, odpovídá třídě hotelu i avizovaným službám. Personál uctivý a vstřícný, vše na vysoké úrovni. Měli jsme pobyt se snídaní, které byly kvalitní a pestré, výběr všeho možného, kvalitní suroviny, smoothies, 100% ovocné šťávy, ovoce, víno..... Využili jsme wellness ZION v 11. patře, krásné. Relax trošku kazily rozjívené hlučné děti, které dováděly v bazénu bez dohledu rodičů. Zde vidím rezervu hotelu, domnívám se, že by ruch v hotelovém wellness měl být trošku korigován.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj otočený k Dunaji. Ze strany ulice je ruch od projíždějících tramvají.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v březnu 2016, cestoval(a): jako pár
Poděkujte uživateli chipanddale2015.
Brno, Česká republika
27 recenzí
9 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 25 bodů za pomoc
Recenzováno: 5. března 2016

Nádherný hotel s úžasnými pokoji a spa..Přístup personálu profesionální a milý. Vstupní prostory a restaurace skvělá..Vybavení pokoje s služby taktéž na jedničku..
Mám moc ráda jejich úžasně vysoké postele..

Tip ohledně pokoje: Pokoj s výhledem na nábřeží klidný..
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v dubnu 2015, cestoval(a): s přáteli
Poděkujte uživateli Denisa1973.
Saint Paul, Minnesota
35 recenzí
12 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 21 bodů za pomoc
Recenzováno: 28. února 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel splnil ocekavani, nenadchl ani vic ani min. Dobre misto pokud chcete mit jistotu kvalitniho pristupu. Priste vyzkousime i wellness . Prijemne, nevlezave. Celkem ma vysoke urovni i snidanove menu
Doporucuji

Datum pobytu: v únoru 2016, cestoval(a): pracovně
Poděkujte uživateli TomsJakub.
29 recenzí
3 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
Recenzováno: 22. listopadu 2015

Tento hotel je doopravdy nádherný. Má moc příjemnou vstupní halu a moc pěkně voní. Při vstupu nás okouzlila nádherná vánoční výzdoba a celkově atmosféra v hotelu. S krásnou restaurací s barem úmístena v přízemí a také samostatný salonek s exkluzivní whisky a doutníky. Je zde take vstup přímo ven na zímní kluzište a k procházce po nábřeží a několik restaurací, které jsou také báječné. Pokoje jsou luxusní. Wellnes je umísten v nejvyším patře a je také suprově vybaven a je nádherný. Prostě pohoda. A super pro odpočinek. Strávili jsme zde víkend a moc pěkně jsme si odpočinuli.

• Datum pobytu: v prosinci 2014, cestoval(a): pracovně
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jana H.
Elena P, Manager v zařízení Grand Hotel River Park Bratislava, odpověděl na tuto recenzi., 9. prosince 2015
Ďakujeme za zdieľanie dojmov z Vášho pobytu. Veľmi nám záleží na prvom dojme, ktorý u našich hostí vzbudíme a teší nás, že sa nám počas Vášho pobytu podarilo nielen vytvoriť príjemný vianočný pocit už pri vstupe do lobby, ale udržať tento vysoký štandard počas celého víkendu, ktorý ste u nás strávili. Sme radi, že ste si oddýchli v spa a dopriali si skvelé jedlo v našej reštaurácii. Pri Vašej najbližšej Vás pozývame využiť niektorú za našich špeciálnych ponúk, ktoré nájdete na našej stránke.
S pozdravom,
Manažment hotela
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Bratislavě.
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Č. 7 z 92 – Bratislava
4.5 z 5 bublinek 836 recenzí
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Grand Hotel River Park Bratislava? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Grand Hotel River Park Bratislava

Zařízení: Grand Hotel River Park Bratislava
Adresa: Dvorakovo nabrezhie 6, Bratislava 811 02, Slovensko (Dříve Kempinski Hotel River Park Bratislava)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavení:
Bar/salon Výběr nápojů Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 4 z 92 hotelů – Bratislava
Rozsah cen (za noc): 4 128 Kč–9 553 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Grand Hotel River Park Bratislava 5*
Pokoje: 231
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Expedia, Agoda a Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Grand Hotel River Park Bratislava. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?