67 US$
Booking.com
139 US$
131 US$
  • Snídaně v ceně
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
87 US$
73 US$
Booking.com
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 81 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

125 US$
103 US$
107 US$
96 US$
Hostel Blues(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
Bezplatné zrušení do 27. 07.
97 US$
51 US$
  • Bar/salónek
Hotel Set(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
90 US$
50 US$
Priceline
Recenzováno: 24. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Jezdíme sem s rodinou již asi 7 let, tenkrát to byl ještě Kempinski. Ve velkých krásných pokojích jsou komfortní postele a luxusní koupelny. Zion spa v posledním patře je super a čas v něm strávený se sklenkou sektu je opravdovým relaxem. Ovšem to nejlepší Vás čeká ráno u snídaně. Ještě se mi nepodařilo ze zdejší snídaně odejít jinak než nacpaný k prasknutí. Pak se hodí, že je hotel umístěn na nábřežní promenádě, kde se dá cestou do centra zase trochu splasknout. Pro tyto fantastické zážitky jsem ochoten vždy odpustit i nekřesťanských 30 Euro za každý den parkování.

Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli vitanasos.
Recenzováno: 10. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Moc hezky hotel u reky, trochu z ruky z centra. Bývaly hotel kempinski je asi nejlepším hotelem, skoda te polohy. Moc příjemné a velké pokoje, lepsi t s výhledem na řeku. Příjemné je kdyz hraje klavír v lobby. Spokojeni jsme byli v restauraci, ikdyz s drobnými vyhradami

Datum pobytu: duben 2016
Poděkujte uživateli miluusds.
Recenzováno: 28. března 2016

Ubytování luxusní, perfektní vybavení i úklid, odpovídá třídě hotelu i avizovaným službám. Personál uctivý a vstřícný, vše na vysoké úrovni. Měli jsme pobyt se snídaní, které byly kvalitní a pestré, výběr všeho možného, kvalitní suroviny, smoothies, 100% ovocné šťávy, ovoce, víno..... Využili jsme wellness ZION v 11. patře, krásné. Relax trošku kazily rozjívené hlučné děti, které dováděly v bazénu bez dohledu rodičů. Zde vidím rezervu hotelu, domnívám se, že by ruch v hotelovém wellness měl být trošku korigován.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj otočený k Dunaji. Ze strany ulice je ruch od projíždějících tramvají.
  • Datum pobytu: březen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli chipanddale2015.
Recenzováno: 5. března 2016

Nádherný hotel s úžasnými pokoji a spa..Přístup personálu profesionální a milý. Vstupní prostory a restaurace skvělá..Vybavení pokoje s služby taktéž na jedničku..
Mám moc ráda jejich úžasně vysoké postele..

Tip ohledně pokoje: Pokoj s výhledem na nábřeží klidný..
  • Datum pobytu: duben 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Denisa1973.
Recenzováno: 28. února 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel splnil ocekavani, nenadchl ani vic ani min. Dobre misto pokud chcete mit jistotu kvalitniho pristupu. Priste vyzkousime i wellness . Prijemne, nevlezave. Celkem ma vysoke urovni i snidanove menu
Doporucuji

Datum pobytu: únor 2016, cestoval(a) pracovně