“Dokonalý hotel”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 8 dalších stránek!
Grand Hotel River Park Bratislava
Recenzováno: 28. dubna 2017

Tento hotel je jeden z nejúžasnějších, kde jsem kdy byla. Z pokoje jsme měli nádherný výhled na řeku a to ani nemluvím o výhledu na město z posledního patra, kde je umístěn bazén. I v noci to bylo velmi hezké. Pokoje krásné, luxusní, čisté, útulné, velmi pohodlné postele.
Snídaně formou bufetu byla velmi dobrá i s lokálními produkty a pro mě typicky slovenskými sýry. Prostě super.

Tip ohledně pokoje: pokoje s výhledem na řeku
  • Datum pobytu: březnu 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli annakiii.
Zuzana P, Manager v zařízení Grand Hotel River Park Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. května 2017

Dobrý deň,
ďakujeme za Vaše pozitívne slová na adresu Grand Hotela River Park a tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu!
S pozdravom,
Manažment hotela

Recenzováno: 24. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Jezdíme sem s rodinou již asi 7 let, tenkrát to byl ještě Kempinski. Ve velkých krásných pokojích jsou komfortní postele a luxusní koupelny. Zion spa v posledním patře je super a čas v něm strávený se sklenkou sektu je opravdovým relaxem. Ovšem to nejlepší Vás čeká ráno u snídaně. Ještě se mi nepodařilo ze zdejší snídaně odejít jinak než nacpaný k prasknutí. Pak se hodí, že je hotel umístěn na nábřežní promenádě, kde se dá cestou do centra zase trochu splasknout. Pro tyto fantastické zážitky jsem ochoten vždy odpustit i nekřesťanských 30 Euro za každý den parkování.

Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli vitanasos.
Recenzováno: 10. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Moc hezky hotel u reky, trochu z ruky z centra. Bývaly hotel kempinski je asi nejlepším hotelem, skoda te polohy. Moc příjemné a velké pokoje, lepsi t s výhledem na řeku. Příjemné je kdyz hraje klavír v lobby. Spokojeni jsme byli v restauraci, ikdyz s drobnými vyhradami

Datum pobytu: dubnu 2016
Poděkujte uživateli miluusds.
Recenzováno: 28. března 2016

Ubytování luxusní, perfektní vybavení i úklid, odpovídá třídě hotelu i avizovaným službám. Personál uctivý a vstřícný, vše na vysoké úrovni. Měli jsme pobyt se snídaní, které byly kvalitní a pestré, výběr všeho možného, kvalitní suroviny, smoothies, 100% ovocné šťávy, ovoce, víno..... Využili jsme wellness ZION v 11. patře, krásné. Relax trošku kazily rozjívené hlučné děti, které dováděly v bazénu bez dohledu rodičů. Zde vidím rezervu hotelu, domnívám se, že by ruch v hotelovém wellness měl být trošku korigován.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj otočený k Dunaji. Ze strany ulice je ruch od projíždějících tramvají.
  • Datum pobytu: březnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli chipanddale2015.
Recenzováno: 5. března 2016

Nádherný hotel s úžasnými pokoji a spa..Přístup personálu profesionální a milý. Vstupní prostory a restaurace skvělá..Vybavení pokoje s služby taktéž na jedničku..
Mám moc ráda jejich úžasně vysoké postele..

Tip ohledně pokoje: Pokoj s výhledem na nábřeží klidný..
  • Datum pobytu: dubnu 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Denisa1973.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Bratislavě.
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
NH Bratislava Gate One
Č. 7 z 92 – Bratislava
754 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Grand Hotel River Park Bratislava? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Grand Hotel River Park Bratislava

Adresa: Dvorakovo nabrezhie 6, Bratislava 811 02, Slovensko (Dříve Kempinski Hotel River Park Bratislava)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavení:
Bar/salon Výběr nápojů Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bazén Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 2 z 92 hotelů – Bratislava
Rozsah cen: 3 770 Kč–7 205 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Grand Hotel River Park Bratislava 5*
Pokoje: 231
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com, Expedia, Agoda a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Grand Hotel River Park Bratislava. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?