115 US$
63 US$
  • Bezplatné parkování
Upozornění na slevy! 19 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 19 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 78 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

145 US$
139 US$
  • Snídaně v ceně
Apollo Hotel(Bratislava)
74 US$
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 82 US$/noc.

115 US$
102 US$
108 US$
101 US$
102 US$
93 US$
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 103 US$/noc.

Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
87 US$
51 US$
Hostelworld.com
  • Bar/salónek
Recenzováno: 13. srpna 2017

Byla jsem zde sice před asi 5 lety, ale rozhodla jsem se zpětně napsat recenzi. Byl to úžasný zážitek bydlet v tomto hotelu. Jídlo bylo naprosto dokonalé! Snídaně opravdu velmi pestré a vybral by si naprosto každý. Skvělý gastronomický zážitek. Co se týče ubytování, tak naprostá spokojenost. Pokoje byly denně uklízeny, pokoje velmi čisté a naprosto luxusní! V posledním patře je bazén, do kterého jsem často chodila. Ochotný personál. Doufám, že se sem ještě podívám! Nejhezčí hotel, ve kterém jsem prozatím byla!

• Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Kateřina D.
Recenzováno: 28. dubna 2017

Tento hotel je jeden z nejúžasnějších, kde jsem kdy byla. Z pokoje jsme měli nádherný výhled na řeku a to ani nemluvím o výhledu na město z posledního patra, kde je umístěn bazén. I v noci to bylo velmi hezké. Pokoje krásné, luxusní, čisté, útulné, velmi pohodlné postele.
Snídaně formou bufetu byla velmi dobrá i s lokálními produkty a pro mě typicky slovenskými sýry. Prostě super.

Tip ohledně pokoje: pokoje s výhledem na řeku
  • Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli annakiii.
Zuzana P, Manager v zařízení Grand Hotel River Park Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. května 2017

Dobrý deň,
ďakujeme za Vaše pozitívne slová na adresu Grand Hotela River Park a tešíme sa na Vašu najbližšiu návštevu!
S pozdravom,
Manažment hotela

Recenzováno: 24. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Jezdíme sem s rodinou již asi 7 let, tenkrát to byl ještě Kempinski. Ve velkých krásných pokojích jsou komfortní postele a luxusní koupelny. Zion spa v posledním patře je super a čas v něm strávený se sklenkou sektu je opravdovým relaxem. Ovšem to nejlepší Vás čeká ráno u snídaně. Ještě se mi nepodařilo ze zdejší snídaně odejít jinak než nacpaný k prasknutí. Pak se hodí, že je hotel umístěn na nábřežní promenádě, kde se dá cestou do centra zase trochu splasknout. Pro tyto fantastické zážitky jsem ochoten vždy odpustit i nekřesťanských 30 Euro za každý den parkování.

Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli vitanasos.
Recenzováno: 10. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Moc hezky hotel u reky, trochu z ruky z centra. Bývaly hotel kempinski je asi nejlepším hotelem, skoda te polohy. Moc příjemné a velké pokoje, lepsi t s výhledem na řeku. Příjemné je kdyz hraje klavír v lobby. Spokojeni jsme byli v restauraci, ikdyz s drobnými vyhradami

Datum pobytu: duben 2016
Poděkujte uživateli miluusds.
Recenzováno: 28. března 2016

Ubytování luxusní, perfektní vybavení i úklid, odpovídá třídě hotelu i avizovaným službám. Personál uctivý a vstřícný, vše na vysoké úrovni. Měli jsme pobyt se snídaní, které byly kvalitní a pestré, výběr všeho možného, kvalitní suroviny, smoothies, 100% ovocné šťávy, ovoce, víno..... Využili jsme wellness ZION v 11. patře, krásné. Relax trošku kazily rozjívené hlučné děti, které dováděly v bazénu bez dohledu rodičů. Zde vidím rezervu hotelu, domnívám se, že by ruch v hotelovém wellness měl být trošku korigován.

Tip ohledně pokoje: Doporučuji pokoj otočený k Dunaji. Ze strany ulice je ruch od projíždějících tramvají.
  • Datum pobytu: březen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli chipanddale2015.