“Dokonalá pohoda”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 10 dalších stránek!
Roset Boutique Hotel
Recenzováno: 1. února 2016

Využil jsem služeb hotelu na dvě noci a nebyl jsem zklamán. Hotel je umístěn bezprostředně vedle historického centra. Ubytování ve velkém a citlivě vybaveném pokoji, naprosto dokonalá čistota a příjemní, zdvořilí a ochotní zaměstnanci mně připravili hezký zážitek. Velmi oceňuji všudypřítomnou profesionalitu, ze které host cítí, že je vítán a hotel si jeho návštěvy váží.
Děkuji za hezké dva dny. Rád přijedu znova...

• Datum pobytu: lednu 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Zdenek Z.
MagdalenaSobolicova, Manažér v zařízení Roset Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. března 2016

Ďakujeme, že ste si našli čas a napísali pár krásnych viet o Tulip House Boutique Hoteli.
Teší nás čítať slová chvály na náš personál, lokalitu a celkovú atmosféru hotela. Názory našich hostí si veľmi ceníme a dúfame, že budeme mať možnosť privítať Vás v našom hoteli pri najbližšej návšteve Bratislavy.

Tulip House team

K dispozici jsou novější recenze destinace Roset Boutique Hotel
Zobrazit nejnovější recenze

Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 19. června 2014

Ubytovali jsme se tu v květnu na dvě noci v standardním pokoji. Postel byla pohodlná, pokoj byl neuvěřitelně veliký, měl oddělenou jídelnu, koupelna byla ta nejčistší, jakou jsem kdy viděl, zabezpečení v hotelu je mimořádné, personál je velmi zdvořilý a nápomocný a při našem odjezdu byla pro nás přichystaná snídaně, kterou jsme si mohli vzít do vlaku, složená z 2 baget pro každého, džusu, jablka a müsli tyčinky, to bylo velmi pozorné. Je to asi 7 minut chůzí do starého města, kde najdete mnoho možností k jídlu, měli jsme těstoviny v hotelové restauraci a byly velmi dobré. Vrátíme se.

1  Poděkujte uživateli Kerriejh50.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com.au. Zobrazit originál
Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Gaila33.

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli yorkieIsleOfMan.
MagdalenaSobolicova, Manažér recepcie v zařízení Roset Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli ceecee018.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Bratislavě.
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Hotel Devin
Č. 9 z 92 – Bratislava
613 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Roset Boutique Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Roset Boutique Hotel

Adresa: Shturova 10, Bratislava 811 02, Slovensko (Dříve Tulip House Boutique Hotel)
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 4 z 92 hotelů – Bratislava
Rozsah cen: 3 103 Kč–13 169 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Roset Boutique Hotel 5*
Pokoje: 28
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com, Agoda a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Roset Boutique Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?