“Dokonalá pohoda”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 9 dalších stránek!
37 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 23 bodů za pomoc
“Dokonalá pohoda”
Recenzováno: 1. února 2016

Využil jsem služeb hotelu na dvě noci a nebyl jsem zklamán. Hotel je umístěn bezprostředně vedle historického centra. Ubytování ve velkém a citlivě vybaveném pokoji, naprosto dokonalá čistota a příjemní, zdvořilí a ochotní zaměstnanci mně připravili hezký zážitek. Velmi oceňuji všudypřítomnou profesionalitu, ze které host cítí, že je vítán a hotel si jeho návštěvy váží.
Děkuji za hezké dva dny. Rád přijedu znova...

• Datum pobytu: v lednu 2016, cestoval(a): jako jednotlivec
Užitečné?
Poděkujte uživateli Zdenek Z.
MagdalenaSobolicova, Manažér v zařízení Tulip House Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi., 2. března 2016
Ďakujeme, že ste si našli čas a napísali pár krásnych viet o Tulip House Boutique Hoteli.
Teší nás čítať slová chvály na náš personál, lokalitu a celkovú atmosféru hotela. Názory našich hostí si veľmi ceníme a dúfame, že budeme mať možnosť privítať Vás v našom hoteli pri najbližšej návšteve Bratislavy.

Tulip House team

615 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje
Datum | Hodnocení
36 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 43 bodů za pomoc
Recenzováno: 19. června 2014 prostřednictvím mobilu
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Ubytovali jsme se tu v květnu na dvě noci v standardním pokoji. Postel byla pohodlná, pokoj byl neuvěřitelně veliký, měl oddělenou jídelnu, koupelna byla ta nejčistší, jakou jsem kdy viděl, zabezpečení v hotelu je mimořádné, personál je velmi zdvořilý a nápomocný a při našem odjezdu byla pro nás přichystaná snídaně, kterou jsme si mohli vzít do vlaku, složená z 2 baget pro každého, džusu, jablka a müsli tyčinky, to bylo velmi pozorné. Je to asi 7 minut chůzí do starého města, kde najdete mnoho možností k jídlu, měli jsme těstoviny v hotelové restauraci a byly velmi dobré. Vrátíme se.

Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Kerriejh50.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Bratislavě.
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Hotel Devin
Č. 10 z 92 – Bratislava
583 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Tulip House Boutique Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Tulip House Boutique Hotel

Zařízení: Tulip House Boutique Hotel
Adresa: Shturova 10, Bratislava 811 02, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 4 z 92 hotelů – Bratislava
Rozsah cen (za noc): 2 944 Kč–12 792 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Tulip House Boutique Hotel 5*
Pokoje: 28
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com, Agoda, Expedia a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Tulip House Boutique Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?