67 US$
Upozornění na slevy! 13 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 13 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 77 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

127 US$
123 US$
  • Snídaně v ceně
Upozornění na slevy! 13 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 13 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 142 US$/noc.

Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
87 US$
105 US$
93 US$
Apollo Hotel(Bratislava)
73 US$
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 12 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 12 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 83 US$/noc.

122 US$
102 US$
108 US$
  • Restaurace
111 US$
101 US$
Hostel Blues(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
Bezplatné zrušení do 27. 07.
97 US$
89 US$
49 US$
Priceline
Recenzováno: 1. února 2016

Využil jsem služeb hotelu na dvě noci a nebyl jsem zklamán. Hotel je umístěn bezprostředně vedle historického centra. Ubytování ve velkém a citlivě vybaveném pokoji, naprosto dokonalá čistota a příjemní, zdvořilí a ochotní zaměstnanci mně připravili hezký zážitek. Velmi oceňuji všudypřítomnou profesionalitu, ze které host cítí, že je vítán a hotel si jeho návštěvy váží.
Děkuji za hezké dva dny. Rád přijedu znova...

• Datum pobytu: leden 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Zdenek Z.
MagdalenaSobolicova, Manažér v zařízení Roset Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. března 2016

Ďakujeme, že ste si našli čas a napísali pár krásnych viet o Tulip House Boutique Hoteli.
Teší nás čítať slová chvály na náš personál, lokalitu a celkovú atmosféru hotela. Názory našich hostí si veľmi ceníme a dúfame, že budeme mať možnosť privítať Vás v našom hoteli pri najbližšej návšteve Bratislavy.

Tulip House team

Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 19. června 2014

Ubytovali jsme se tu v květnu na dvě noci v standardním pokoji. Postel byla pohodlná, pokoj byl neuvěřitelně veliký, měl oddělenou jídelnu, koupelna byla ta nejčistší, jakou jsem kdy viděl, zabezpečení v hotelu je mimořádné, personál je velmi zdvořilý a nápomocný a při našem odjezdu byla pro nás přichystaná snídaně, kterou jsme si mohli vzít do vlaku, složená z 2 baget pro každého, džusu, jablka a müsli tyčinky, to bylo velmi pozorné. Je to asi 7 minut chůzí do starého města, kde najdete mnoho možností k jídlu, měli jsme těstoviny v hotelové restauraci a byly velmi dobré. Vrátíme se.

1  Poděkujte uživateli Kerriejh50.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com.au. Zobrazit originál

Tip ohledně pokoje: All rooms are large suites of very high standard.
  • Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) pracovně
RosetHotelManagment, Front Office Manager v zařízení Roset Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 3 týdny

Recenzováno: 27. května 2018

Datum pobytu: prosinec 2017, cestoval(a) s rodinou
RosetHotelManagment, Front Office Manager v zařízení Roset Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. května 2018

Recenzováno: 15. května 2018 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) s rodinou