Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Hledáte nejnižší ceny hotelů? Jste na správném místě. Procházíme pro Vás více než 200 webů.

“Krásný hotel v centru” 5 z 5 bublinek
Recenze Tulip House Boutique Hotel

Nejlepší ceny pro
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 4 další stránky!
15 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Krásný hotel v centru”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 16. června 2016

Tento hotel je velmi elegantní,kousek od historického centra. Poskytuje luxusní ubytování v prostorných apartmá. Personál je velmi příjemný a všude je naprosté čisto. Vzhledem k rekonstrukci komunikace v okolí hotelu,nám dalo dost práce hotel podle navigace najít,ale to je pouze přechodný stav.Parkování je zajištěno kousek od hotelu na hlídaném parkovišti.

Tip ohledně pokoje: Rohové apartmá
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v květnu 2016, cestoval(a): pracovně
    • 4 z 5 bublinek
      Cena / kvalita
      Umístění
      Služba
Poděkujte uživateli skarpa2015.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC
MagdalenaSobolicova, Manažér v zařízení Tulip House Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi., 27. června 2016
Ďakujeme že ste si našli čas a podelili sa o Váš zážitok na TripAdvisore. Veľmi si ceníme pekné slová na adresu nášho hotela a hotelového personálu.
Dúfame, že budeme mať možnosť privítať Vás v Tulip House Boutique Hoteli pri Vašej najbližšej návšteve Bratislavy.

Tulip House tím

567 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
    5 z 5 bublinek
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje
Datum | Hodnocení
70 recenzí
32 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 18 bodů za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 1. února 2016

Využil jsem služeb hotelu na dvě noci a nebyl jsem zklamán. Hotel je umístěn bezprostředně vedle historického centra. Ubytování ve velkém a citlivě vybaveném pokoji, naprosto dokonalá čistota a příjemní, zdvořilí a ochotní zaměstnanci mně připravili hezký zážitek. Velmi oceňuji všudypřítomnou profesionalitu, ze které host cítí, že je vítán a hotel si jeho návštěvy váží.
Děkuji za hezké dva dny. Rád přijedu znova...

• Datum pobytu: v lednu 2016, cestoval(a): jako jednotlivec
      Umístění
      Čistota
      Služba
Užitečné?
Poděkujte uživateli Zdenek Z.
MagdalenaSobolicova, Manažér v zařízení Tulip House Boutique Hotel, odpověděl na tuto recenzi., 2. března 2016
Ďakujeme, že ste si našli čas a napísali pár krásnych viet o Tulip House Boutique Hoteli.
Teší nás čítať slová chvály na náš personál, lokalitu a celkovú atmosféru hotela. Názory našich hostí si veľmi ceníme a dúfame, že budeme mať možnosť privítať Vás v našom hoteli pri najbližšej návšteve Bratislavy.

Tulip House team
Melbourne, Australia
73 recenzí
36 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 43 bodů za pomoc
5 z 5 bublinek Recenzováno: 19. června 2014 prostřednictvím mobilu
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Ubytovali jsme se tu v květnu na dvě noci v standardním pokoji. Postel byla pohodlná, pokoj byl neuvěřitelně veliký, měl oddělenou jídelnu, koupelna byla ta nejčistší, jakou jsem kdy viděl, zabezpečení v hotelu je mimořádné, personál je velmi zdvořilý a nápomocný a při našem odjezdu byla pro nás přichystaná snídaně, kterou jsme si mohli vzít do vlaku, složená z 2 baget pro každého, džusu, jablka a müsli tyčinky, to bylo velmi pozorné. Je to asi 7 minut chůzí do starého města, kde najdete mnoho možností k jídlu, měli jsme těstoviny v hotelové restauraci a byly velmi dobré. Vrátíme se.

Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Kerriejh50.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Bratislavě.
Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Marrol's Boutique Hotel Bratisla...
Zaujímá 1. místo z 94 v destinaci Bratislava
Hotel Danubia Gate Bratislava
Zaujímá 2. místo z 94 v destinaci Bratislava
4.5 z 5 bublinek 769 recenzí
Zobrazit ceny
Grand Hotel River Park Bratislav...
Zaujímá 4. místo z 94 v destinaci Bratislava
4.5 z 5 bublinek 651 recenzí
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Radisson Blu Carlton Hotel, Brat...
Zaujímá 14. místo z 94 v destinaci Bratislava
4.0 z 5 bublinek 893 recenzí
Skaritz Hotel & Residence
Zaujímá 9. místo z 94 v destinaci Bratislava
4.5 z 5 bublinek 541 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Tulip House Boutique Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Tulip House Boutique Hotel

Zařízení: Tulip House Boutique Hotel
Adresa: Shturova 10, Bratislava 811 02, Slovensko
Telefonní číslo:
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Lázně Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Zaujímá 3. místo z 94 hotelů v destinaci Bratislava
Rozsah cen (za noc): 3 107 Kč–12 997 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 5 — Tulip House Boutique Hotel 5*
Pokoje: 28
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com, Expedia a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Tulip House Boutique Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na webu TripAdvisor?