Hotel Danubia Gate Bratislava
Hotels.com
117 US$
CrownePlaza.com
  • Bazén
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
88 US$
98 US$
92 US$
Priceline
Recenzováno: 20. července 2017

Hotel na prvni pohled velmi prijemny, slecny recepcni profesionalni, prijemne. Zarazil me stisneny prostor pokoje, a stare vybaveni, na druhou stranu poskytoval vse potrebne. Co me velmi rozhorcilo a odradilo od dalsi navstevy byl poplatek 12 EUR za parkovani v ramci vyssi ceny za ubytovani. Ke vsemu nebylo kde zaparkovat (blokovala jsem vyjezd dalsich aut a vyjezdu z garaze). Snidane byla velmi chutna - ovsem po snidani cestou k "parkovisti" byly v koute venku lidske vykaly i spouzitym spodnim pradlem, coz mi bohuzel nepopralo poklidny odjezd.

• Datum pobytu: červenec 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Eliška K.
Lenka K, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. července 2017

Vážený hosť,

V prvom rade Vám ďakujeme za návštevu nášho hotela, taktiež si ceníme Vaše pozitívne a rovnako aj kritické postrehy. Chceli by sme dať do pozornosti možnosť rezervácie ubytovania priamo na našej webovej stránke (danubiagate.sk), pri ktorej majú hostia parkovanie a minibar automaticky zdarma. Mrzí nás, že neočakávaná zhoda okolností Vám skazila dobrý dojem a prajeme Vám na ďalších cestách len samé pozitívne skúsenosti.

Recenzováno: 20. června 2017 prostřednictvím mobilu

Jednolůžkový pokoj, který jsem zvolil, byl sice trochu stísněný, ale jinak nabízel veškerý potřebný standard, vč. kávovaru. Překvapil mě zabudovaný počítač, ale vzhledem k zastaralosti sw i hw jej pravděpodobně už nikdo nevyužije. Snídaně byly chutné.

Datum pobytu: červen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Stanislav Š.
Lenka K, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. června 2017

Vážený hosť,
Chceme sa Vám poďakovať, že ste si našli čas a podelili sa s nami a čitateľmi Tripadvisoru o svoje cenné dojmy z pobytu v našom hoteli. Ceníme si Vaše celkové pochvalné hodnotenie ako aj poukázanie na veci, v ktorých sa môžeme ďalej rozvíjať. Prajeme Vám veľa ďalších pozitívnych cestovateľských zážitkov.
Do skorého videnia v Bratislave!

Recenzováno: 17. května 2017

Velmi krásný hotel, vlastní vířivka na pokoji, moderní vybavení hotelu, na pokoji 3 televize :D z toho 1 i v koupelně, rychlá wifi na pokoji, příjemný personál jak na recepci tak na snídaních které byli skvělé s velkým výběrem:)

• Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli sppetr1998.
Panyiova, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. května 2017

Vážený hosť,
ďakujeme veľmi pekne za Vašu veľmi pozitívnu spätnú väzbu. Veľmi nás potešilo Vaše hodnotenie izieb a ich vybavenia, taktiež sme radi, že ste boli spokojní s našimi na recepcii a v reštaurácii. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

So srdečným pozdravom,

Recenzováno: 10. května 2017 prostřednictvím mobilu

Tento hotel ve stredu Bratislavi se nam moc libil. Cisto, ticho, vse perfektni vcetne snidane. Personal ochotny, na pokoji spostu ulozneho prostoru, varna konvice, caj i kava k dispozici a jako pozornost hotelu lahev vody na pokoji. Pri prijezdu i sklenka sampanskeho.

Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Zdenka H.

Vážení hostia,
Ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu. Snažíme sa udržať vysoký štandard služieb práve príjemným personálom, čistotou, kvalitnými raňajkami a malými prekvapeniami. Teší nás, že ste mali z hotela dobrý dojem. Ďakujeme za Vaše hodnotenie a budeme sa tešiť na budúce.

So srdečným pozdravom,

Recenzováno: 19. prosince 2016

Pro mě zatím nejlepší hotel v Bratislavě. Neměla jsem co vytknout, snad jen příliš měkké postele. Dobrá vzdálenost od historického centra, pohodlné parkování ve dvoře (placené), příjemný a vstřícný personál, sklenka šampaňského na uvítanou. Pokoje kategorie deluxe opravdu velmi prostorné (na centrum města obzvlášť), velká postel, sedací nábytek, psací stůl, kompletně vybavené pc, tiskárna, skener... V koupelně vířivka, svíčky a koupelová sůl, župany, až nám bylo líto, že máme na večer lístky do opery... :-) Snídaně pestré, kvalitní. Myslím, že tento servis nenabízí většina i dražších hotelů v Bratislavě.

Tip ohledně pokoje: Pokoje do dvora jsou tiché, na ulici stejně není moc hezký výhled.
  • Datum pobytu: prosinec 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli KaterinaMO.
Panyiova, Generálny riaditeľ v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. prosince 2016

Dobry den,

dakujeme krasne za Vasu vynikajucu spatnu vazbu. Sme stastni, ze sa Vam u nas tak velmi pacilo a verime, ze Vas budeme moct opat uvitat v nasom hoteliku. Chceme, aby sa hostia citili prijemne, snazime sa robit vsetko, co je v nasich silach, aby sme vytvarali pohodovu rodinnu atmosferu. Sme tu pre vas!

Prajeme Vam krasne sviatky a do skoreho videnia.

Andrea