“Super hotel, příjemný vybavený”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 10 dalších stránek!
Hotel Danubia Gate Bratislava
Recenzováno: 25. října 2017

Super hotel, příjemně vybavený pokoj. Bohužel já se nevyspím na měkkém a matrace byla velice měkká ale chápu že je to spíš můj problém než problém hotelu.
Na pokoji čisto, WiFi, trezor, TV, pracovní stolek, dostatek ručníků.
Jídlo nemohu posoudit, nestravoval jsem se.

• Datum pobytu: říjnu 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jan B.
1Peter_P1, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2017

Vážený hosť,

Ďakujeme Vám, že ste si našli čas a na stránky Tripadvisor uverejnili túto pochvalnú recenziu s plným počtom bodov. Veríme, že nám ostanete verný a pri nasledujúcej návšteve ochutnáte a oceníte aj našu reštauráciu. Dovidenia v Bratislave!

711902 recenzí

Recenzováno: 20. července 2017

Hotel na prvni pohled velmi prijemny, slecny recepcni profesionalni, prijemne. Zarazil me stisneny prostor pokoje, a stare vybaveni, na druhou stranu poskytoval vse potrebne. Co me velmi rozhorcilo a odradilo od dalsi navstevy byl poplatek 12 EUR za parkovani v ramci vyssi ceny za ubytovani. Ke vsemu nebylo kde zaparkovat (blokovala jsem vyjezd dalsich aut a vyjezdu z garaze). Snidane byla velmi chutna - ovsem po snidani cestou k "parkovisti" byly v koute venku lidske vykaly i spouzitym spodnim pradlem, coz mi bohuzel nepopralo poklidny odjezd.

• Datum pobytu: červenci 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Eliška K.
Lenka K, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. července 2017

Vážený hosť,

V prvom rade Vám ďakujeme za návštevu nášho hotela, taktiež si ceníme Vaše pozitívne a rovnako aj kritické postrehy. Chceli by sme dať do pozornosti možnosť rezervácie ubytovania priamo na našej webovej stránke (danubiagate.sk), pri ktorej majú hostia parkovanie a minibar automaticky zdarma. Mrzí nás, že neočakávaná zhoda okolností Vám skazila dobrý dojem a prajeme Vám na ďalších cestách len samé pozitívne skúsenosti.

Recenzováno: 20. června 2017 prostřednictvím mobilu

Jednolůžkový pokoj, který jsem zvolil, byl sice trochu stísněný, ale jinak nabízel veškerý potřebný standard, vč. kávovaru. Překvapil mě zabudovaný počítač, ale vzhledem k zastaralosti sw i hw jej pravděpodobně už nikdo nevyužije. Snídaně byly chutné.

Datum pobytu: červnu 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Stanislav Š.
Lenka K, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. června 2017

Vážený hosť,
Chceme sa Vám poďakovať, že ste si našli čas a podelili sa s nami a čitateľmi Tripadvisoru o svoje cenné dojmy z pobytu v našom hoteli. Ceníme si Vaše celkové pochvalné hodnotenie ako aj poukázanie na veci, v ktorých sa môžeme ďalej rozvíjať. Prajeme Vám veľa ďalších pozitívnych cestovateľských zážitkov.
Do skorého videnia v Bratislave!

Recenzováno: 17. května 2017

Velmi krásný hotel, vlastní vířivka na pokoji, moderní vybavení hotelu, na pokoji 3 televize :D z toho 1 i v koupelně, rychlá wifi na pokoji, příjemný personál jak na recepci tak na snídaních které byli skvělé s velkým výběrem:)

• Datum pobytu: dubnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli sppetr1998.
Panyiova, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. května 2017

Vážený hosť,
ďakujeme veľmi pekne za Vašu veľmi pozitívnu spätnú väzbu. Veľmi nás potešilo Vaše hodnotenie izieb a ich vybavenia, taktiež sme radi, že ste boli spokojní s našimi na recepcii a v reštaurácii. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

So srdečným pozdravom,

Recenzováno: 10. května 2017 prostřednictvím mobilu

Tento hotel ve stredu Bratislavi se nam moc libil. Cisto, ticho, vse perfektni vcetne snidane. Personal ochotny, na pokoji spostu ulozneho prostoru, varna konvice, caj i kava k dispozici a jako pozornost hotelu lahev vody na pokoji. Pri prijezdu i sklenka sampanskeho.

Datum pobytu: dubnu 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Zdenka H.

Vážení hostia,
Ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu. Snažíme sa udržať vysoký štandard služieb práve príjemným personálom, čistotou, kvalitnými raňajkami a malými prekvapeniami. Teší nás, že ste mali z hotela dobrý dojem. Ďakujeme za Vaše hodnotenie a budeme sa tešiť na budúce.

So srdečným pozdravom,
Peter, Customer relationship manager

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Bratislavě.
LOFT Hotel Bratislava
Hotel Devin
Č. 6 z 94 – Bratislava
676 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Danubia Gate Bratislava? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Danubia Gate Bratislava

Adresa: Dunajska 26 | Staré mesto, Bratislava 811 08, Slovensko
Telefonní číslo:
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 2 z 94 hotelů – Bratislava
Rozsah cen: 1 690 Kč–2 700 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Danubia Gate Bratislava 4*
Pokoje: 32
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com, Expedia, Agoda a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Danubia Gate Bratislava. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?