NH Bratislava Gate One(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
67 US$
Booking.com
Upozornění na slevy! 15 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 15 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 79 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
85 US$
80 US$
105 US$
91 US$
Upozornění na slevy! 15 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 15 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 107 US$/noc.

106 US$
95 US$
121 US$
114 US$
  • Snídaně v ceně
Upozornění na slevy! 15 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 15 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 134 US$/noc.

113 US$
95 US$
Booking.com
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 11 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 11 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 107 US$/noc.

Hotel Color(Bratislava)
47 US$
Upozornění na slevy! 15 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 15 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 55 US$/noc.

153 US$
Hotel Set(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
68 US$
Priceline
Recenzováno: 28. listopadu 2017

Ubytováni jsme byli v pokoji kategorie Delux.(Pokoj č. 302) Pokoj má koupelnu s vanou a vířivkou. Výhled byl do dvora, klid. Bezproblémové parkování na dvoře. Při objednání pokoje prostřednictvím hotelového portálu je parkování zahrnuto v ceně ubytování. Přestože jsme měli v pokoji přistýlku, bydleli jsme tam 3 dospělé osoby, nijak nás to neomezovalo v prostoru a pohybu. Spaní na přistýlce bez problémů, jednalo se o rozloženou sedací soupravu. Doporučuji určitě nevynechat vynikající a bohatou snídani.

• Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli 63HonzaT.
1Peter_P1, Manažér v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2017

Vážený hosť, veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Tiež nás veľmi teší že ste mali pohodlný pobyt napriek tomu že jeden z Vás spal na prístelke. Na raňajkách si dávame obzvlášť záležať a neustále sa snažíme ich zdokonaľovať. Snáď Vás prekvapíme ešte viac pri vašej ďalšej návšteve!

Lenka

Recenzováno: 25. listopadu 2017

Nejlepší hotel v Bratislavě. Už několik let se tam pravidelně vracíme. Ubytování v Bratislavě bez hotelu Děvín si neumíme představit. Oceňujeme profesionální přístup zaměstnanců, perfektní služby, výborný výhled na Dunaj i polohu hotelu v centru města. Jedním slovem - skvělé.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli merlot m.
Recenzováno: 25. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Do tohoto hotelu se velmi ráda vracím při svých pobytech v Bratislavě.
Poloha hotelu je pro mne ideální a i přestože je na hlavní ulici, pokoje jsou klidné a tiché.
Personál je vždy velmi milý a ochotný. Naprostá čistota pokojů je standardem a vždy potěší voda, čaj a káva přímo na pokoji.
Velmi oceňuji možnost 24hodinové nabídky drobného občerstvení i room servis.
Při příští návštěvě se opět těším na výbornou a bohatou snídani.

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Barbora U.
1Peter_P1, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2017

Vážený hosť,

Veľmi si ceníme Vaše mimoriadne priaznivé ohodnotenie a plný počet bodov, ktorý ste nám na Tripadvisore udelili. Sme skutočne veľmi hrdí, že sa k nám vždy s radosťou pravidelne vraciate a už teraz sa tešíme na naše najbližšie stretnutie.

Recenzováno: 23. listopadu 2017

Vynikající ubytování přímo v centru Bratislavy sice nepatří k nejlevnějším podnikům, ale veškerý komfort, který tento podnik nabízí, Vám to vloženou investici plně nahradí. Vřele bych doporučil zažít v hotelu a jeho metropolitní blízkosti např. i novomanželům pro jejich svatební cestu. Jinak samozřejmě pro obchodníky jde o hotel "šitý na míru".

Tip ohledně pokoje: Kdekoli a kdykoli ...
  • Datum pobytu: květen 2017, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Milos V.

Vážený hosť,

Radi by sme sa Vám veľmi pekne poďakovali za pochvalnú recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami nadmieru spokojný. Určite Vás radi privítame aj nabudúce.

Recenzováno: 25. října 2017

Super hotel, příjemně vybavený pokoj. Bohužel já se nevyspím na měkkém a matrace byla velice měkká ale chápu že je to spíš můj problém než problém hotelu.
Na pokoji čisto, WiFi, trezor, TV, pracovní stolek, dostatek ručníků.
Jídlo nemohu posoudit, nestravoval jsem se.

• Datum pobytu: říjen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jan B.
1Peter_P1, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2017

Vážený hosť,

Ďakujeme Vám, že ste si našli čas a na stránky Tripadvisor uverejnili túto pochvalnú recenziu s plným počtom bodov. Veríme, že nám ostanete verný a pri nasledujúcej návšteve ochutnáte a oceníte aj našu reštauráciu. Dovidenia v Bratislave!