“..předvánoční návštěva..”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 11 dalších stránek!
Hotel Danubia Gate Bratislava
Recenzováno: 8. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel leží v centru..pár minut od Hviezdoslavova náměstí s trhy, 15minut od mostu SNP a jeho UFA..Hotel je čistý, s příjemnou atmosférou. Jen parkování je trochu horší, ale dá se..Pokoje čisté, tiché, ale vždy záleží na sousedech a ostatních hostech..Snídaně klasika. Vybrat se dá, nají se každý..

Datum pobytu: prosinci 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Petr P.
1Peter_P1, Manažér v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. prosince 2017

Vážený hosť,
ďakujeme Vám za návštevu a milé hodnotenie, teší nás, že ste ocenil hlavne našu lokalitu, čistotu a príjemnú atmosféru. S celím tímom sa snažíme aby sa hostia u nás cítili ako doma
a sme radi, že sa Vám náš prístup páčil.
Lenka

Recenzováno: 28. listopadu 2017

Ubytováni jsme byli v pokoji kategorie Delux.(Pokoj č. 302) Pokoj má koupelnu s vanou a vířivkou. Výhled byl do dvora, klid. Bezproblémové parkování na dvoře. Při objednání pokoje prostřednictvím hotelového portálu je parkování zahrnuto v ceně ubytování. Přestože jsme měli v pokoji přistýlku, bydleli jsme tam 3 dospělé osoby, nijak nás to neomezovalo v prostoru a pohybu. Spaní na přistýlce bez problémů, jednalo se o rozloženou sedací soupravu. Doporučuji určitě nevynechat vynikající a bohatou snídani.

• Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli 63HonzaT.
1Peter_P1, Manažér v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2017

Vážený hosť, veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. Tiež nás veľmi teší že ste mali pohodlný pobyt napriek tomu že jeden z Vás spal na prístelke. Na raňajkách si dávame obzvlášť záležať a neustále sa snažíme ich zdokonaľovať. Snáď Vás prekvapíme ešte viac pri vašej ďalšej návšteve!

Lenka

Recenzováno: 25. listopadu 2017

Nejlepší hotel v Bratislavě. Už několik let se tam pravidelně vracíme. Ubytování v Bratislavě bez hotelu Děvín si neumíme představit. Oceňujeme profesionální přístup zaměstnanců, perfektní služby, výborný výhled na Dunaj i polohu hotelu v centru města. Jedním slovem - skvělé.

Datum pobytu: říjnu 2017
Poděkujte uživateli merlot m.
Recenzováno: 25. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Do tohoto hotelu se velmi ráda vracím při svých pobytech v Bratislavě.
Poloha hotelu je pro mne ideální a i přestože je na hlavní ulici, pokoje jsou klidné a tiché.
Personál je vždy velmi milý a ochotný. Naprostá čistota pokojů je standardem a vždy potěší voda, čaj a káva přímo na pokoji.
Velmi oceňuji možnost 24hodinové nabídky drobného občerstvení i room servis.
Při příští návštěvě se opět těším na výbornou a bohatou snídani.

Datum pobytu: listopadu 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Barbora U.
1Peter_P1, Manažér pre oblasť vzťahov s hosťami v zařízení Hotel Danubia Gate Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2017

Vážený hosť,

Veľmi si ceníme Vaše mimoriadne priaznivé ohodnotenie a plný počet bodov, ktorý ste nám na Tripadvisore udelili. Sme skutočne veľmi hrdí, že sa k nám vždy s radosťou pravidelne vraciate a už teraz sa tešíme na naše najbližšie stretnutie.

Peter, Customer relationship manager

Recenzováno: 23. listopadu 2017

Vynikající ubytování přímo v centru Bratislavy sice nepatří k nejlevnějším podnikům, ale veškerý komfort, který tento podnik nabízí, Vám to vloženou investici plně nahradí. Vřele bych doporučil zažít v hotelu a jeho metropolitní blízkosti např. i novomanželům pro jejich svatební cestu. Jinak samozřejmě pro obchodníky jde o hotel "šitý na míru".

Tip ohledně pokoje: Kdekoli a kdykoli ...
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Milos V.

Vážený hosť,

Radi by sme sa Vám veľmi pekne poďakovali za pochvalnú recenziu. Teší nás, že ste s našimi službami nadmieru spokojný. Určite Vás radi privítame aj nabudúce.

Peter, Customer relationship manager

Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Bratislavě.
LOFT Hotel Bratislava
Mercure Bratislava Centrum
Č. 14 z 94 – Bratislava
1 663 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Danubia Gate Bratislava? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Danubia Gate Bratislava

Adresa: Dunajska 26 | Staré mesto, Bratislava 811 08, Slovensko
Telefonní číslo:
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavení:
Bar/salon Business centrum s přístupem k internetu Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Aktivity pro děti (vhodné pro rodiny/děti) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 2 z 94 hotelů – Bratislava
Rozsah cen: 1 678 Kč–2 640 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Danubia Gate Bratislava 4*
Pokoje: 32
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Hotels.com, Expedia a 5viajes2012 S.L.. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Danubia Gate Bratislava. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?