Recenzováno: 23. října 2017 prostřednictvím mobilu

Tento hotel se nachází na perfektním místě. Hotel je v areálu nejlepšího obchodního centra v Bratislavě hned u řeky. Na dosah tak máte obchody, restaurace, kino a hlavně promenádu podél Dunaje. Hotelový pokoj byl perfektní. Krásný, vkusně zařízený a celkově velice příjemný. Jediným mínusem pro mne bylo wellness. Jelikož často vyhledávám hotely za účelem relaxu v saunách a v bazénu( a to byl i tento případ), byl jsem zklamaný. Sauny jsou v pohodě, ale relaxační část s bazénem je opravdu velmi malá a působí ztísněně. Snídaně v ceně pokoje byla na výbornou.

Datum pobytu: listopad 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli davidmup.
Recenzováno: 8. srpna 2017

Tento hotel jsem navštívila zatím jen jednou, ale určitě to nebylo naposledy. Není zde nic, co bych mohla vytknout. Skvělá práce zaměstnanců, komfort, vše čisté, pohodlné, krásné. Skvělá lokalita. Pokud byste nechtěli večeřet v restauraci v hotelu, hned za rohem máte možnost se najíst v jedné z restaurací - je jich zde mnoho, popřípadě si zde můžete dát i drink. Opravdu jsem byla mile překvapena a hodnotím tento hotel jako bez chybičky. Všem doporučuju.

• Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli barbarakross.
Recenzováno: 17. února 2017

Skvělý hotel, poloha úplně super vzhledem k našemu záměru návštěvy divadla. Pohodlné postele až tak, že děti nechtěly ani na procházku :-).
Recepce rychlé odbavení (teda řekli jsme, že vše víme, že spěcháme :-), pokoj prostorný. Kvůli chybě v rezervaci na hotelu, jsme dostali free upgrade :-)
Skvělá volba, díky.

• Datum pobytu: říjen 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Michal S.
Klaudia F, Front Office Manager v zařízení Sheraton Bratislava Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. února 2017

Dobry den Michal,

Ďakujme Vám za podelenie sa o Vaše pocity a zážitky. Sme veľmi radi, že sa Vám páčil nielen náš hotel, ale jeho služby. Dúfame, že čoskoro Vás budeme môcť privítať späť.

S pozdravom,
Váš Sheraton Bratislava Hotel tím

Recenzováno: 17. ledna 2017

Moc dobrá lokalita pro návštěvu města a relaxaci. Hotel nabízí naprosto vše, co cestovatel potřebuje. Okolí je moc pěkně upravené, je možné se zde natáhnout do malého parku u řeky a jen relaxovat. Určitě přijdu zas.

• Datum pobytu: březen 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Milan S.
Recenzováno: 13. března 2016 prostřednictvím mobilu

Velmi ochotny personal, dobra lokace. Pokoje utulne a opravdu ciste. Naklizeno uzasne a koupelna jen zarila. Snidane luxus. Auto zaparkuje personal, coz je velmi mile. Zadne prani neni problem. Velka spokojenost, coz jsem za tu cenu predpokladal.

Datum pobytu: březen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Michal K.