“Jídelní lístek na školní tabuli.”
Recenze Albrecht

Albrecht
Č. 6 z 1 373 Restaurace v Bratislavě
Kuchyně: Mezinárodní
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 7. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Pokud si pamatujete výzor nádražního bufetu tak jste na správném místě. Arogantní obsluha výzoru zarostlého dzihadisty dokresluje celkový dojem. Ještě že existují jiné restaurace.

Poděkujte uživateli Gustav F.

Recenzováno: 8. července 2017

Skvělá kuchyně, pozorná obsluha, krásné prostředí. Rozhodně stojí za návštěvu a ráda restauraci doporučuji.

Poděkujte uživateli Verkaa2013.
Recenzováno: 29. června 2016

Exceletní restaurace v Bratislavě nedaleko hradu. Příjemné prostředí, menu doplněné o sezonní chřest. Vynikající obsluha. Rozhodně stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Ivo N.
Recenzováno: 28. listopadu 2014 prostřednictvím mobilu

Naprostá spokojenost spojená se zážitkem!!! Nouvelle cuisine představovaná Šéfem, pražským rodákem, Jaroslavem Žídkem v decentním prostředí restaurace nedaleko od Bratislavského Hradu v pošmourném listopadovém odpoledni nás zastihla v lanýžovém módu. Vřele doporučuji všem, není mnoho podobných v Bratislavě.

Poděkujte uživateli Kamil T.
Recenzováno: 2. srpna 2014

Opravdu jsme nečekali, že v Bratislavě najdeme restauraci takové kvality. Překvapila nás nabídkou klasické kuchyně - ledvinky, brzlík., vepřové, jehněčí...v čistém, nepřetuněném provedení, které z Vás neudělá pro zbytek večera těžkou funící kouli. Prezentace meníčka na černých tabulích vytvořila dojem, že se nabídka mení denně a to podle nejlepších surovin, které se do kuchně dostanou a zjevně to tak i je. "Slivkové gule" už na nás nezbyli ale povedlo se nám chytit poslední porci tresky. K hlavním chodům jsme pak dodali porci steaku lehce postrouhané černým lanýžem a porci mléčného selátka. Jako předkrm, na našem stole zvítězila creme brulee z foie grass a v těsném závěsu za nim ledvinky velké jak velké fazole, křupavé, šťavnaté a třetím byl hovězí tataráček. Peckou večeře se však stal čokoládový dezert s karamelovou pěnou. Vinný lístek skýtal nabídku pro ukojení i velmi sofistikovaného vinaře. My jsme se spokojili s čerstvě přechutnanými Wachau 2013. Cena výkon : super. Rádi se sem vrátíme.

• Atmosféra
Poděkujte uživateli RasydurS.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Albrecht, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili Albrecht? Sdílejte své zkušenosti!