NH Bratislava Gate One(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
63 US$
Booking.com
Upozornění na slevy! 16 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 16 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 75 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Apollo Hotel(Bratislava)
74 US$
Booking.com
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 11 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 11 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 83 US$/noc.

123 US$
118 US$
  • Snídaně v ceně
Upozornění na slevy! 17 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 17 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 142 US$/noc.

108 US$
100 US$
  • Restaurace
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
87 US$
83 US$
Hotels.com
108 US$
93 US$
CrownePlaza.com
Upozornění na slevy! 12 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 12 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 106 US$/noc.

107 US$
78 US$
49 US$
Priceline
Recenzováno: 1. května 2017

Krásné a čisté pokoje, vynikající nabidka snídani. Kvalitní postel lůžkoviny. Parkování v garážích, dobra poloha hotelu. Velmi příjemný personal na recepci a pri snídani. Skvělý bazén a sauna. Doporučuji

• Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Patty F.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 2. května 2017

Vážený hosť,

ďakujem, že ste si našli čas na poskytnutie spätnej väzby že sa Vám pobyt u nás páčil.
Ak by sme Vám mohli akokoľvek spríjemniť Vaše ďalšie návštevy u nás, neváhajte ma prosím kedykoľvek kontaktovať.

S prianím pekného dňa

Petra a Tím DoubleTree by Hilton Bratislava

Recenzováno: 20. března 2017 prostřednictvím mobilu

Hilton nezklamal, vše bylo perfektní, pokoj prostorný, čistota bez chyby, personál milý a ochotný. A Double tree cookie na uvítanou křupavá:-D
Standard Hiltonu, kterému nemám co vytknout a kdy víte, zač platíte.
Dobře vybavené fitness (oceňuji nonstop) i příjemná wellness zóna s bazénem.

Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Petra H.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 21. března 2017

Vážená pani Petra,

ďakujeme, že ste si pre svoj pobyt vybrali hotel DoubleTree by Hilton Bratislava. Vážime si Vašu odozvu a pozitívne hodnotenie, ktoré nás motivuje poskytovať nastavenú úroveň služieb aj naďalej.
Ďakujeme za prejavenú dôveru.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Petra a Team DoubleTree by Hilton Bratislava

Recenzováno: 19. března 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel je moc pěkný, obsluha ochotná a moc milá, služeb mnoho, čisto a klid. Hotel je kousek od centra města (v těsné blízkosti hokejového stadionu) a krásně dostupný.

+ restaurace i 24/7 wellnes/fitnes

Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Lukáš H.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 20. března 2017

Vážený Lukáš H,

ďakujeme, že ste si našli čas na zhodnotenie kvality a služieb počas Vašej návštevy hotela Doubletree by Hilton Bratislava. Veľmi si vážime Vašu odozvu pozitívne hodnotenie, ktoré nás motivuje poskytovať nastavenú úroveň služieb aj naďalej. Sme veľmi radi, že ste sa u nás cítili príjemne a boli ste spokojný s poskytnutými službami a tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy.

S pozdravom

tím Doubletree by Hilton Bratislava

Recenzováno: 8. března 2017

Idealni pro sluzebni cesty. Rychle odbaveni pri prijezdu i odjezdu. Ochotna recepce. Cistota samozrejme standard. Snidane velmi dobra. Navic teple susenky s usmevem pri prijezdu. Rychly internet take samozrejmosti

• Datum pobytu: březen 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli ViktorieTenzerova.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 14. března 2017

Vážená pani Tenzerová,

ďakujeme, že ste si našli čas a podelili sa s nami aj ostatnými cestovateľmi o Vašu skúsenosť s ubytovaním v našom hoteli.
Sme radi, že sa Vám pobyt v našom hoteli páčil a dúfame, že pri Vašej ďalšej návšteve Bratislavy Vás budeme môcť opäť privítať.
Ak by sme Vám mohli akokoľvek spríjemniť Vaše ďalšie návštevy u nás, neváhajte nás prosím kedykoľvek kontaktovať.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

S pozdravom

tím DoubleTree by Hilton Bratislava

Recenzováno: 15. prosince 2016

Nemám asi štěstí, protože obě noci se zde konají večírky/koncerty, takže se moc nedá spát. Věřím, že mimo prosinec je to víc v pohodě. Jinak pokoj je fajn a personál také. Jen si to v tom hluku neužiju a do hotelu se člověk jezdí hlavně vyspat.

• Datum pobytu: prosinec 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jana R.
Monika J, Front Office Manager v zařízení DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. ledna 2017

Vážená Jana R,

Ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie recenzie o hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava. Veľmi si vážime Vašu odozvu a hodnotenie. Veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť z posledného pobytu u nás. Dovoľte mi, aby som sa Vám úprimne ospravedlnila za rušenie počas noci v čase konania sa firemnej akcie. Vaše postrehy som konzultovala s manažmentom hotela a ubezpečujem Vás, že v tomto smere bude vykonaná náprava.

Dúfame, že ste sa aj napriek týmto udalostiam v našom hoteli cítili príjemne. V mene hotela DoubleTree by Hilton Bratislava by som sa Vám rada poďakovala za prejavenú dôveru a tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy.