“Kousek Francie v Bratislavě”

Bistro St. Germain
Č. 8 z 1 331 Restaurace v Bratislavě
Kuchyně: Mezinárodní
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 6. března 2017

Je to už sice asi dva roky, co jsem tohle bistro navštívil, ale přád si pamatuju jeho atmosféru s francouzským nádechem. Bistro je inspirováno tradičními francouzskými kavárnami, obsluha byla velmi příjemná, jídlo vynikající a ceny přiznivé...co víc si přát? :)

Poděkujte uživateli Karel_Jelinek.

Recenzováno: 21. února 2016

Na tento podnik jsme narazili úplnou náhodou, a to díky příjemné hudbě, kterou jsme zaslechli, když jsme šli Rajskou ulicí. Obsluha v podniku byla velice pozorná. Krásný interiér doplňoval onu milou atmosféru.

Je to místo, kam bych chodil pravidelně na kávu, kdybych byl ovšem místní.

Poděkujte uživateli Jakub-H16.
Recenzováno: před 3 dny prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro St. Germain, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili Bistro St. Germain? Sdílejte své zkušenosti!