Marrol's Boutique Hotel Bratislava
Ibis Bratislava Centrum(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
80 US$
99 US$
Priceline
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 27. ledna 2016

Hotel Marrol's doporučuji všem. Velice příjemný personál jak na recepci tak i v restauraci. Již při příjezdu vás velice milej personál přivítá. Pokoje hotelu jsou velice útulné. Rozhodně doporučuji zajít na večeři do restaurace kde je milej personál. Pro relax doporučuji Spa centrum. Rozhodne všem doporučuji.

Datum pobytu: dubnu 2015
Poděkujte uživateli Denisa P.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. ledna 2016

Mily host / milí hostia,
velmi pekne dakujeme za slova uznania. Verime, ze budeme aj nadalej Vasim hotelom, do ktoreho sa budete radi vracat. Pre Vasu informaciu, vo februari bude nasa restauracia "v novom sate", verime, ze ju coskoro vyskusate. Uz teraz sa na Vas velmi tesime.
S prianim vsetkeho najlepsieho

Recenzováno: 18. prosince 2014

Skutečnost předčila již tak vysoké (na základě výborných předešlých hodnocení na různých serverech) očekávání - hotel je jedním z těch, které budete jen s těžkým srdcem opouštět. Prostředí, umělecká díla, personál, restaurace, pokoje a hlavně - ten jen velmi těžko definovatelný pocit naprosté pohody a nevtíravého luxusu ..

• Datum pobytu: prosinci 2014, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli 777Jitka.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. ledna 2015

Mili hostia,
sme velmi radi, ze kvalita sluzieb nasho hotela predcila Vase ocakavania. Slova uznania, ktore pisete, su velkou motivaciou pre nas vsetkych aj do buducnosti. Prajeme Vam vsetko dobre a tesime sa opat na Vasu navstevu.
So srdecnym pozdravom

Recenzováno: 28. listopadu 2014

Tento hotel jsme s manželkou navštívili již podruhé a opět jsme byli velmi spokojeni.Hotel má velkou recepci a je velmi vkusně zařízený.Pokoje jsou prostorné a vždy perfektně uklizené,pohodlné postele.
Personál hotelu je velmi vstřícný a snaží se být ve všem nápomocný.
Určitě se vrátíme a budeme tento hotel doporučovat všem přátelům.
BRUNO

• Datum pobytu: říjnu 2014, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli bruno k.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. prosince 2014

Mili hostia
dakujeme velmi pekne za Vasu navstevu a pozitivnu reakciu, sme poteseni, ze sa k nam radi vraciate, verime, ze aj v buducnosti budete spokojni s nasimi sluzbami.
S prianim pekneho adventu

Recenzováno: 18. října 2014

V hotelu Marrol Boutique v Bratislavě jsme bydlel na doporučení našich přátel a byli jsme skutečně spokojeni. Hotel má vysokou úroveň služeb a stojí to opravdu za to. Poloha je také úžasná, proto také doporučujeme

• Datum pobytu: říjnu 2014, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli FrancHubert.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. října 2014

Mili hostia
velmi sa tesime, ze Vas nase sluzby potesili a ze doporucenie nesklamalo.
Radi Vas aj v buducnosti u nas privitame. Pocas Adventu ma nas hotel nadhernu vyzdobu a kusok od hotela su zname vianocne trhy. Verim, ze som Vas trosku namotivovala. Dakujeme za mily komentar a snad do skoreho videnia.

Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Zbyli jsme tu 2 noci, když jsme byli v Bratislavě v červnu 2014.
Krásný styl a služby tomu odpovídající.
Malé, ale dokonale uklizené pokoje a výbava, nabízející pěkné postele a vynikající kvalitu spánku.
Báječný barman, který nám opravdu udělal radost při naší skleničce před spaním a podělil se o informace o místní oblasti a některé zajímavé anekdoty.
Pobyt zde velmi doporučuji.

2  Poděkujte uživateli Daniel S.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál