67 US$
Upozornění na slevy! 11 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 11 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 75 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
87 US$
Hotels.com
Apollo Hotel(Bratislava)
73 US$
Hotels.com
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 10 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 10 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 81 US$/noc.

132 US$
102 US$
106 US$
101 US$
Hostel Blues(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
Bezplatné zrušení do 27. 07.
97 US$
89 US$
49 US$
Priceline
Recenzováno: 10. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Marrol's je velmi příjemný hotel s profesionálním přístupem a skvělými službami. Klidné, čisté a elegantní prostředí. Hotel je v blízkosti centra a vše je v dochozí vzdálenosti. Velmi kvalitní je i restaurace.

Datum pobytu: duben 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jakub M.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. dubna 2017

Milí hostia,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu návštevu a slová uznania. Veríme, že sa staneme Vašou destináciou pri každom pobyte v hlavnom meste.
S prianím pekných nastávajúcich sviatkov

Recenzováno: 21. července 2016

Vynikajici typ pro vikend ve stredu Bratislavy. Hotel je umisteny par kroku od historickeho centra. Stylizovany do designu ze zacatku 20. stoleti a velmi utulny. Podzemni garaze. Personal a sluzby na prvotridni urovni. Na pokoji jsem zapomnel nekolik golfovych a klubovych karet a recepce me ihned v pondeli kontaktovala a karty poslali postou. Vynikajici restaurace. Velke diky.

• Datum pobytu: červenec 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Martin V.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. července 2016

Vazeni hostia,
dakujeme velmi pekne za ocenenie nasich sluzieb. Bolo nam ctou Vas u nas privitat. Tesime sa na dalsiu navstevu v buducnosti.
S prianim vsetkeho dobreho
Monika Slobodova

Recenzováno: 29. května 2016

Tento hotel se dle mě liší dizajnem, vybavením, je prostě jiný. Doporučuji pro lidi, kteří mají rádi změnu. Akorát by možná stálo za zmínku vylepšit interiér. V okolí mě nic nerušilo, klid a pohoda. Služby vcelku fajn, stálo za to se sem podívat.

Datum pobytu: únor 2016
Poděkujte uživateli peterkE9659LM.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. června 2016

Vážený hosť,
ďakujeme za Vašu návštevu a spätnú väzbu.
Prajeme pekné leto a všetko dobré.
S pozdravom

Recenzováno: 29. února 2016 prostřednictvím mobilu

Naprosto úžasný hotel, luxusní hotelové pokoje,velice čisté a příjemné. V hale je krb, který působí velice hřejivým dojmem a personál je moc příjemný a ochotný.Měli jsme pouze snídaně ale ty také nezklamaly...bohatý výběr ovoce,zeleniny,pečiva i desertů. Ráda ostatním vřele doporučuji!

Datum pobytu: listopad 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Eva P.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. března 2016

Milí hostia,
ďakujeme za Vašu návštevu a slová uznania. Radi Vás opäť u nás privítame.
S prianím všetkého najlepšieho

Recenzováno: 27. ledna 2016

Hotel Marrol's doporučuji všem. Velice příjemný personál jak na recepci tak i v restauraci. Již při příjezdu vás velice milej personál přivítá. Pokoje hotelu jsou velice útulné. Rozhodně doporučuji zajít na večeři do restaurace kde je milej personál. Pro relax doporučuji Spa centrum. Rozhodne všem doporučuji.

Datum pobytu: duben 2015
Poděkujte uživateli Denisa P.
MonicaBratislava, Manažér recepcie v zařízení Marrol's Boutique Hotel Bratislava, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. ledna 2016

Mily host / milí hostia,
velmi pekne dakujeme za slova uznania. Verime, ze budeme aj nadalej Vasim hotelom, do ktoreho sa budete radi vracat. Pre Vasu informaciu, vo februari bude nasa restauracia "v novom sate", verime, ze ju coskoro vyskusate. Uz teraz sa na Vas velmi tesime.
S prianim vsetkeho najlepsieho
Monika Slobodova