Recenzováno: 18. května 2017 prostřednictvím mobilu

Jako vzdy příjemný hotel s dobrou obsluhou, snídaně velmi rozmanitá a kvalitní , výhoda parkingu v centru kde je to jinak velmi složité. Výhoda je i v moznosti ziskat členskou kartu v programu hotelu pro hosty a sbírat body, ktere se mění za výhody ( známa vec ale vzdy příjemná )

Datum pobytu: květen 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Roman D.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 30. května 2017

Milý Roman,

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie, veľmi si to vážime.

Sme radi že ste si užili čas strávený v našom hoteli - hlavne rozmanité raňajky a parkovanie s výhodnou polohou.

Členstvo v Club Carlson je skvelá príležitosť pre naších hostí zbierať body za ich pobyty a potom ich premeniť na ďalšie rezervácie v hoteloch Radisson Blu po celom svete.

Ešte raz Vám ďakujeme a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

S pozdravom,

Barbora - Guest Relations Ambassador

Recenzováno: 17. února 2017

Tento hotel jsme si vybrali díky poloze v centru, což byla skvělá výhoda. Uvítání na recepci bylo velmi profi, pokoje typu Bussines byly skvěle připraveny. Velikost pokoje byla velmi příjemná. Měli jsme navíc 1 apartmán a to byla fakt bomba. Snídaně absolutně luxusní. Večer v lobby baru absolutně skvělý barman i prostředí.

Tip ohledně pokoje: Snídaně stojí za to :-)
Datum pobytu: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Michal S.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 2. března 2017

Mily michalsebin,

Ďakujeme za Váš čas ktorý ste venovali hodnoteniu nášho hotela.

Sme veľmi radi že sme naplnili všetky Vaše očakávania, tak ako na izbách, tak aj v reštaurácii či v bare. Izby typu business či apartmán maju mnoho výhod čo sa týka veľkosti a takisto aj vybavenia, preto som veľmi rada že ste si ich užili.

Veríme že budeme mať možnosť opäť Vás privítať.

S pozdravom,
Barbora - Guest Relations Ambassador.

Recenzováno: 15. února 2017

Hotel je dobře situován a z venku je moc hezký. Podzemní garáže se hlavně v zimě hodí, ale jsou za příplatek. Perosnál je milý. Pokoje prostorné ale vybavení a zařížení je už trošku staré a dost klasické. Koupelna čistá, ale také už starší. Jinak atmosféra v loby s klavírem je velmi příjemná. Snídaně byla vynikající s velkým výběrem a dobrou kávou... :)

Datum pobytu: leden 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Diana T.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 2. března 2017

Milá Diana T,

ďakujeme za Váš pobyt a za milé hodnotenie.

Sme veľmi radi že ste si užili atmosféru v hoteli takisto ako aj našu skvelú polohu.
Pri ďalšom pobyte by som Vám odporučila skúsiť moderný štýl izby na vyšších poschodiach.
Výber na raňajkách je naozaj veľký a sme radi že Vám chutila káva, nie je nič krajšie ako začať deň s lahodnou šálkou kávy.

Verím že budeme mať opäť možnosť privítať Vás v našom hoteli.
Barbora - Guest Relations Ambassador

Recenzováno: 17. října 2016

Navštívil jsem pouze restauraci. Kvalitní jídlo z kvalitních surovin, obsluha milá, zjevně kvalifikovaná. Trošku delší čas přípravy (obsluhy) ale patrně způsobeno pouze velkým počtem hostů. Místo v centru města s parkováním. Vhodné pro romantickou konverzaci i pro pracovní setkání. Doporučuji.

Datum pobytu: červen 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli plu232.
Recenzováno: 27. března 2016 prostřednictvím mobilu

Rezervoval jsem dva pokoje, pro me a brachu, a pro rodice. Rodice dostali skvely vyhled na Hrad v 6. patre, takze jedine super. Pokoje klasicke, to co lze od RB ocekavat. Zadny extremni hluk, postele mekke, koupelna cista;) jedinym minusme bylo provizorni fitness...

Datum pobytu: březen 2016
Poděkujte uživateli Boodaa.