Pěkný hrad a výhled

Poměrně zachovaná zřícenina hradu na soutoku Dunaje a Moravy s nádherným výhledem na Rakousko a... přečíst další informace

Recenzováno: 19. července 2020
charvycz
Praha, Česká republika
Krásný hrad s opuštěným pejskem v kotci :-(

Hrad byl krásný a vstupné jen 2 EUR mimo sezonu je úplně super. Areál hradu je čistý a udržovaný... přečíst další informace

Recenzováno: 19. února 2020
23hankaB
Beroun, Česká republika

Recenzováno: 9. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Na Devín jsme se vydali lodi z Bratislavy (ráno vyjíždí jedna loď, druhá až odpoledne po návratu ranní plavby). Plavba lodí trvala 1,5h, příjezd 11:30. Téměr celá loď se vydala přímo na hrad, chtěli jsme se vyhnout davům, proto jsme šli nejdřív na oběd a poté jsme plánovali návštěvu hradu. Nicméně hrad má od 12 do 13h přestávku. Loď zpět jezdí už ve 13:30 neměli jsme tak šanci hrad vidět. Nechápu, že v hlavní turistické sezóně, kdy pro výlety lodí z Bratislavy je na návštěvu Děvína vyhrazeno pouze 2h, je z toho na 1 hodinu hrad zavřen. Personál hradu byl velmi neochotný. Výlet pro nás skončil velkým zklamáním.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 388evau.
Recenzováno: 19. července 2020 prostřednictvím mobilu

Poměrně zachovaná zřícenina hradu na soutoku Dunaje a Moravy s nádherným výhledem na Rakousko a okolní přírodu.

Datum zážitku: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli charvycz.
Recenzováno: 19. února 2020

Hrad byl krásný a vstupné jen 2 EUR mimo sezonu je úplně super.
Areál hradu je čistý a udržovaný. Nádherný výhled z každé vyhlídky :-)

Bohužel nás, ale zaskočil ovčák, který byl chudinka zavřený v kotci úplně bez vody. :-(
Hned vedle kotce, ale byl kohoutek a tak přítel, žíznivému pejskovi natočil plnou misku.
Pejsek okamžitě začal pít...musel mít chudák velkou žízeň!

Datum zážitku: únor 2020
1  Poděkujte uživateli 23hankaB.
Recenzováno: 12. února 2020

Krásně zrekonstruovaný hrad Devín na soutoku Moravy a Dunaje. Nádherné výhledy, dlouhá historie, velký hradní komplex

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Kobzik.
Recenzováno: 9. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Po cestě domů z Bratislavy jsme chtěli ještě někam ma výlet. Hrad Děvín byl skvělou volbou. Netušila jsem, že je tak důležitý kolem revoluce v roce 1989.
Úžasný výhled.

Datum zážitku: leden 2020
1  Poděkujte uživateli sabinakvak.