“Výborný oběd ”

Kuchyně: Grilovaná jídla, Středomořská, Středoevropská, Gril
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 19. června 2018 prostřednictvím mobilu

Restaurace v osobitém stylu, která se nachází na okraji parku. Chutné jídlo a příjemný personál. Doporučuji navštívit.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Pavel O.

Recenzováno: 7. června 2018 prostřednictvím mobilu

Nenápadná restaurace na kraji náměstí Slobody je ve všech ohledech skvělá. Příjemná, usměvavá a ochotná obsluha, do detailu dotažený interiér, zajímavý a originální jídelní lístek a skvělé jídlo. Přitom cenově nijak přemrštěné. Kdyby to šlo, bylo by to na 6 :)

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Lukáš S.
Recenzováno: 4. března 2018

Skvělá restaurace, na skvělém místě. Výborné jídlo, víno, skvělá obsluha, klidná atmosféra. Navštívili jsme po náročné cestě a skutečně jsme si odpočinuji, výborně se navečeřeli a nabrali opět sílu na další cestu! Doporučujeme.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli la_nikita2013.
Recenzováno: 23. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí, skvělý personal, výborné Primitivo a chutný salát s telecím masem. No a škvarková pomazánka, jako předkrm, byla také báječná ;)

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli janlM3647SX.
Recenzováno: 3. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Restaurace je prostorná a moderní, obsluha milá, jídlo mírně dražší, ale cena odpovídá kvalitě. Zkusili jsme tuňáka a telecí steak, maso perfektně připravené.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli Merit_No.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Savage Garden, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili Savage Garden? Sdílejte své zkušenosti!