“Not with dogs!!”

Kuchyně: Americká
Okolí: Staré Mesto
Okolí: Staré Mesto
Recenzováno: 28. února 2018 prostřednictvím mobilu

Jsem velmi zklaman pristupem personalu a majitele, kteri zakazuji vstup se psem. Byli jsme vykazani s vodicim psem, bez ktereho je zivot velice komplikovany a ktery je pro nas vic nez zvire, ktere patri jen nekam do klece a ne mezi lidi. Rozhodnuti je samozrejme na majiteli a na nas aby jsme se takovemu podniku napriste vyhnuli obloukem. Pisi to hlavne pro cestujici se psem, aby neztaceli cas cestou sem.

Poděkujte uživateli macro2018.

Recenzováno: 17. prosince 2017

Místo dobré, kromě nás bylo v podniku docela dost jiných hostů, což značí, že to není špatný podnik. Burger velmi dobrý, hranolky trochu horší, ale celkově fajn atmosféra, mohu doporučit:-)

Poděkujte uživateli stepjameson.
Recenzováno: 8. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

BeAbout pro mě bylo velkým zklamáním. Absolutně suchá houska, která se mi drolila v rukách. Na její vrchní části dokonce nebyla ani žádná omáčka - tady by snad pomohl i kečup. Na spodní části laciná tatarka. Nedochucený obsah. Maso bez chuti. Vážně snad můj nejhorší burger v životě.. Těšila jsem se, že to zajím alespoň cibulovými kroužky, ale uvnitř bohužel žádná cibule nebyla. Jen pasta. Opravdu bych tohle dobrou burgrárnou neoznačila. Bohužel.

Poděkujte uživateli johanka97.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 11. srpna 2017

Dobrý deň Johana,

v prvom rade, veľmi nás mrzí Vaše sklamanie. Je nám ľúto, že sme sa netrafili do Vašich chutí. Zároveň Vás ubezpečujeme, že naše burgre vyrábame len z kvalitných surovín a narozdiel od ostatných burgrární servírujeme zeleninu a taktiež omáčku vedľa, aby si každý hosť mohol burger dochutiť podľa vlastných chutí a preferencií. Vedeli by Ste nám prosím upresniť dátum Vašej návštevy a ktorý burger Ste si objednali?

Rovnako nás mrzí nás, že Vám nechutili naše cibuľové krúžky, tatársku omáčku nepoužívame, na spodnej žemli vždy býva kvalitná majonéza. Takisto, k dispozícii na každom stole je kečup, ktorý môže ktokoľvek, kto má chuť, pridať do svojho burgeru. Mäso dochucujeme len soľou a korením.

Ešte raz sa Vám úprimne ospravedlňujeme, mrzí nás Vaša nespokojnosť.

Prajeme všetko dobré.

S úctivým pozdravom,
Nina, BeAbout

Recenzováno: 24. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Zašli jsme na rychlou večeři po dlouhém dnu, burgry poradny a výborný, ceny v pohode, pivko dobry, příjemná obsluha. Restaurace je ve sklepě, mohlo by byt vic vzduchu. Muzu doporučit, příště zase navštívíme

Poděkujte uživateli ondra1234.
Recenzováno: 24. dubna 2016

Restaurace se specializuje na hamburgery, kterých nabízí nepřeberné množství, a to zejména hovězí, ale vedle toho i vepřové a kuřecí. Jsou podávány s hranolkami, zeleninovou oblohou (rajčata, cibule, okurky), která je daná bokem a je na každém strávníkovi, zda si ji dá do hamburgeru či ne, což osobně vítám. Mají také velký výběr domácích limonád.

Poděkujte uživateli Petr J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BeAbout, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili BeAbout? Sdílejte své zkušenosti!