67 US$
  • Restaurace
139 US$
131 US$
  • Snídaně v ceně
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
87 US$
82 US$
Apollo Hotel(Bratislava)
73 US$
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 11 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 11 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 82 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

92 US$
CrownePlaza.com
125 US$
103 US$
Booking.com
102 US$
96 US$
Hostel Blues(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
Bezplatné zrušení do 27. 07.
97 US$
51 US$
  • Bar/salónek
Hotel Set(Bratislava)(Skvělá hodnota!)
64 US$
50 US$
Priceline
Recenzováno: 1. června 2016

Hotel je čistý, moderně vybavený. Výhodou je umístění v centru, což je zároveň i nevýhodou z důvodu omezených možností parkování. Jestli bych měl něco vytknout, byl to zápach chlorové desinfekce v pokoji. Šlo to vyvětrat, ale první dojem nebyl až tak dobrý. Nabídka na snídani standardní, nic co by urazilo ale zároveň nic co by uchvátilo. Obecně lze hotel považovat za dobrou volbu.

• Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Martin F.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Ubytování bylo čisté a disponovalo vším vybavením.
Bylo to v historické části, což mělo své výhody i nevýhody. Výhody: blízko všemu v historické části, bylo to v úzké uličce, takže venku nebyly žádné bary a restaurace, takže tam byl klid.
Nevýhody: dostat se tam se zavazadly po nepravidelných dlažebních kostkách.
Možná by si hotel mohl pořídit vozík (v městě jsme nějaké viděli), se kterým by pomáhali hostům s kufry.
Nevýhody: parkovat musíte ve veřejných garážích. Jízda starou čtvrtí byla trochu zmatená (mnoho oprav) a když jsme se při příjezdu zeptali recepční na parkování, moc dobře nás nenasměrovala.
Nakonec jsem parkovali ve veřejných garážích u opery, na které jsme narazili při příjezdu a rozhodli se nechat tam auto. Cena za 43 hodin (méně než dva dny) byla 70 eur. Obsluha nám vysvětlila, že aspoň částečně jsme tam byli tři dny. Poté, co jsme si stěžovali, že nápis říkal, že nezaplatíme víc než 25 eur na den, nám byla malá část poplatku vrácena.
Snídaně v hotelu přitom byla dobrá a užili jsme si zadní terasu. Většina personálu byla přátelská.

Poděkujte uživateli intrepid39.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: Rooms at the higher floors ar maybe more silent.
  • Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) v páru
APLENDSLOVAKIA, Manager v zařízení APLEND CITY Hotel Michalska, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Recenzováno: před 1 týdnem

Tip ohledně pokoje: Hop floors are hotter in the Summer and the A/C unit is not very good.
  • Datum pobytu: červenec 2018, cestoval(a) sólo

Recenzováno: před 1 týdnem prostřednictvím mobilu