Recenzováno: 10. července 2017

Pěkný, zrekonstruovaný hotel v starém centru přímo na pěší zóně, ale přitom v klidné uličce, útulné pokoje, milý a ochotný personál. Prožili jsme zde krásné 4 dny. Určitě důvod abychom se sem zase někdy vrátili.

• Datum pobytu: červenec 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli _felsingerj.
Recenzováno: 1. června 2016

Hotel je čistý, moderně vybavený. Výhodou je umístění v centru, což je zároveň i nevýhodou z důvodu omezených možností parkování. Jestli bych měl něco vytknout, byl to zápach chlorové desinfekce v pokoji. Šlo to vyvětrat, ale první dojem nebyl až tak dobrý. Nabídka na snídani standardní, nic co by urazilo ale zároveň nic co by uchvátilo. Obecně lze hotel považovat za dobrou volbu.

• Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Martin F.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. června 2014

Ubytování bylo čisté a disponovalo vším vybavením.
Bylo to v historické části, což mělo své výhody i nevýhody. Výhody: blízko všemu v historické části, bylo to v úzké uličce, takže venku nebyly žádné bary a restaurace, takže tam byl klid.
Nevýhody: dostat se tam se zavazadly po nepravidelných dlažebních kostkách.
Možná by si hotel mohl pořídit vozík (v městě jsme nějaké viděli), se kterým by pomáhali hostům s kufry.
Nevýhody: parkovat musíte ve veřejných garážích. Jízda starou čtvrtí byla trochu zmatená (mnoho oprav) a když jsme se při příjezdu zeptali recepční na parkování, moc dobře nás nenasměrovala.
Nakonec jsem parkovali ve veřejných garážích u opery, na které jsme narazili při příjezdu a rozhodli se nechat tam auto. Cena za 43 hodin (méně než dva dny) byla 70 eur. Obsluha nám vysvětlila, že aspoň částečně jsme tam byli tři dny. Poté, co jsme si stěžovali, že nápis říkal, že nezaplatíme víc než 25 eur na den, nám byla malá část poplatku vrácena.
Snídaně v hotelu přitom byla dobrá a užili jsme si zadní terasu. Většina personálu byla přátelská.

Poděkujte uživateli intrepid39.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
Recenzováno: před 2 dny

Tip ohledně pokoje: Although it was quiet when we were the , there is a night club opposite the hotel, so this may get noisy.
  • Datum pobytu: září 2018, cestoval(a) v páru
Recenzováno: před 4 dny

Tip ohledně pokoje: Our room placed in the last floor was very calm.
  • Datum pobytu: srpen 2018, cestoval(a) s přáteli