“Nezvyklé kombinace”

Č. 12 z 1 325 Restaurace v Bratislavě
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 2. března 2018

Velmi dobrá restaurace s thajskou kuchyní. Leckdy pro nás nezvyklé kombinace, ale určitě stojí z ochutnání. To menší pobočka určitě jen s rezervací.

Poděkujte uživateli Linda M.

Recenzováno: 3. února 2018 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme pobočku na Dunajské. Perfektní místo pro milovníky thajské kuchyně. Jídelní lístek není nikterak obsáhlý, přesto si na něm vyberou i vegetariáni. Jídla tu připravují z čerstvých surovin a byla báječná. Jako předkrm jsme si dali s manželem napůl kokosovou polévku s tofu, banánem a thajskou bazalkou, která by mohla posloužit i jako hlavní chod. Hlavní jídla jsme objednali "grilované tofu se zeleninou a pakchoi" a "kuřecí maso a thajskou bazalkou a chilli". Káva i dezert (domácí pudink s vanilkou) byly také výborné. Obsluha je příjemná, ráda v budoucnu navštívím znovu.

Poděkujte uživateli Adéla P.
Recenzováno: 24. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Toto bistro mi bylo doporučeno místními.Jednoduše, moderně a funkčně zařízené.
Ochutnal jsem hovězí s bazalkou a rýží, cena 6,90 EUR, k tomu linonádové pivo za 2,90 EUR.Vzhledem k pozdní hodině návštěvy jsem bohužel víc nestihl.Jídlo vynikající, obsluha přátelská.
Při další návštěvě Bratislavy opět navštívím!

Poděkujte uživateli mk722017.
Recenzováno: 2. září 2017 prostřednictvím mobilu

Pěkné prostředí a milá a příjemná obsluha. Objednali jsme si krevety se zázvorem a chilli a na doporučení hovězí se zelenými fazolkami a chilli. Stejně jako předkrm výborné až téměř dokonalé. Získali nového věrného zákazníka a při dalších návštěvách Bratislavy sem určitě zajdu.

Poděkujte uživateli Tomáš N.
Recenzováno: 15. června 2017

Jídlo je jednoduché a chutné. S kamarádkou jsme si daly jednu porci na půl a to rýži s krevetami a zeleninou. Bylo tam hodně česneku, který přebíjel chuť ostatních ingrediencí.
Moc dobré bílé výběrové víno.

Poděkujte uživateli Lucie B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistro Soho, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili Bistro Soho? Sdílejte své zkušenosti!