“Profesionální a příjemná restaurace”
Recenze Urban Bistro

Urban Bistro
Č. 28 z 1 369 Restaurace v Bratislavě
Recenzováno: 30. března 2018 prostřednictvím mobilu

Profesionální pristup: Rychlá obsluha, příjemný personál, aktualni nabídka přímo komentovana obsluhou, velmi chutné jídlo a dobrý výběr # healthy # produktů. Doporucuji

Poděkujte uživateli h0dn0titel.

Recenzováno: 17. února 2018

Velice příjemně působící prostředí s rychlou a všímavou obsluhou. Obědnávka byla vyřizena rychle a byla chutná.

Poděkujte uživateli Dreamlock.
Recenzováno: 17. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí se skvělou muzikou, milá obsluha. Na oběd jsme si dali polévku a po ní kávičku. Mohu jedině doporučit.

Poděkujte uživateli Me m.
Recenzováno: 15. června 2017

Do bistra jsme zašli na snídani. Dali jsme si chléb s avokádem, vynikající kávu a skleničku prosseca. Tato snídaně vyšla pro 2 na 30eur, což není málo.
Chleba byl moc dobrý, ale velmi špatně se krájel, jelikož byl opečený-tvrdší a příbory mají velmi tenké držátka, které se v ruce protáčí a špatně se s nimi manipuluje.

Poděkujte uživateli Lucie B.
Recenzováno: 17. května 2017

Na první pohled mě zaujal interiér který je velmi netradiční... Snídani jsme si moc užili.
Káva chutnala na výbornou.

Poděkujte uživateli sppetr1998.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Urban Bistro, si také prohlíželi

Bratislava, Bratislavský kraj

Už jste navštívili Urban Bistro? Sdílejte své zkušenosti!