TripAdvisor
Košice
Hledat
Recenzováno: 11. července 2018 prostřednictvím mobilu

V Yasminu jsem uz spal mnohokrat. Je to hezky business hotel s primerene velkymi moderne vybavenymi pokoji. Nekoho muze prekvapit satni skrin v koupelne vedle toalety. Snidane odpovidaji 4* hotelu. Restaurace a vyborna steakova restaurace primov budove. Parkovani zdarma pred hotelem do centra mesta je to 5 min. chuze.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Karel1010.
MartinG6085, Manažér pre styk s verejnosťou v zařízení Hotel Yasmin Košice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. února 2019

Dobrý deň Karel,

ďakujeme za vašu opätovnú návštevu a veľmi si vážime Vašej pozitívnej spätnej väzbe. Tešíme sa na opätovné stretnutie.

Martin Grega
Marketing Manager

Recenzováno: 17. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel Yasmin je opravdu dobra volba, nejen pro narocne zakazniky. Jiz dlouho jsem nebyl takto spokojen s urovni sluzeb, pristupu personalu od recepce, pres restauraci i uklizecky. Steak house Montana musite nutne zkusit nejen pri pobytu v Yasminu, ale i pri navsteve Kosic. Vrele doporucuji a dekuji za zprijemneni sluzebni cesty. Jen tak dal!

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli Vopi_21.

Dobrý deň p. Petr,

ďakujeme za Vaše slová chvály. Tešíme sa z Vašej spokojnosti a budeme radi ak naše služby využijete aj v budúcnosti.

Martin Grega
Marketing Manager

Recenzováno: 28. října 2016

I když to tak zvenku nevypadá, ale hotel Yasmin je vynikající hotel, co se týče vybavení i služeb. Dobře dostupné místo, včetně možnosti parkování.
Komfortní, pohodlné a hlavně čisté a voňavé pokoje.
Vynikající hotelová restaurace.
Profesionální a vstřícní personál.
Speciální dík patří p. Molnárovi za přípravu naší firemní akce - perfektně nachystané prostory i občerstvení.
Maximální spokojenost po všech stránkách, určitě hotel při pobytu v Košicích opět navštívíme.

Datum pobytu: únor 2016
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jana K.
YasminManagement, Manažér v zařízení Hotel Yasmin Košice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2016

Milá Jana K,

ďakujeme, že ste sa podelila o Váš názor a skúsenosti počas Vášho pobytu u nás. Teší nás, že ste sa u nás cítili komfortne a boli ste s úrovňou našich služieb spokojní. Veľmi si vážime, že ste si aj po niekoľkých mesiacoch od Vášho pobytu na nás spomenuli, a podelili ste sa o tieto pozitívne skúsenosti s ostatnými záujemcami o pobyt v hoteli Yasmin.
Ubezpečujem Vás, že náš tím urobí pre Vašu spokojnosť maximum aj v budúcnosti.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu, snáď čoskoro!

Sales & Marketing Manager

Recenzováno: 10. února 2016 prostřednictvím mobilu

V Kosicich je Yasmin, dle me, druhy nejlepsi hotel. Spavam v nem jiz nekolik let a ackoli z venku nevypada, nabizi velmi pekne a zajimave zarizene ciste pokoje. Okna jsou velika a relativne nizko, takze pokoje nabizi i hezky vyhled na mesto. Pokud budete mit stesti, dostanete rohovy pokoj, ktery ma primo ve sprse okno s vyhledem. Snidane jsou standardni, s prumernym vyberem na 4* hotel. Personal hotelu je velmi mily.

Datum pobytu: únor 2016
Poděkujte uživateli Karel1010.
YasminManagement, Ředitel prodeje v zařízení Hotel Yasmin Košice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. února 2016

Milý Karel1010,

ďakujeme za Vašu recenziu. Je pre nás potešením, že sa u nás cítite príjemne a nami ponúkané služby a prístup nášho personálu naplňajú Vaše očakávania.
Samozrejme záleží nám na tom, aby nás naši hostia hodnotili ako najlepší hotel v Košiciach, verím, že aj Vás budeme môcť o tom presvedčiť v budúcnosti.
Ak bude niečo, čo budeme môcť urobiť pre vylepšenie našich služieb z Vášho pohľadu, prosím neváhajte nám o tom kedykoľvek povedať.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou

Deputy Sales&Marketing Director

Recenzováno: 8. ledna 2015

Hotel na první pohled nevypadá atraktivně - opak je pravdou! Krásný interiér, skvělé služby, bohaté snídaně i skvělá kuchyně! Pokoje s výhledem na Košice s panoramatickým oknem ... úžasné. Doporučuji i pro rodinu s dětmi. Romantická a designová záležitost! Doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Čím vyšší patro, tím krásnější výhled.
Datum pobytu: listopad 2014
Poděkujte uživateli Jiří L.
NorbertMolnar, Manažér v zařízení Hotel Yasmin Košice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. ledna 2015

Milý Jiří L.,

dovoľte mi v mene nášho hotela sa poďakovať za to, že ste si počas vašej návštevy Košíc vybrali náš hotel. Veríme, že nami ponúkaná úroveň služieb vo vás zanechali iba pozitívne dôjmy.
S potešením sme prijali vašu recenziu a veríme, že si pri vašej ďalšej návšteve opäť zvolíte nás a my vám urobíme opäť nezabudnuteľný pobyt podľa vašich očakávaní.

Rooms Division Manager