TripAdvisor
Košice
Hledat
Recenzováno: 18. března 2019

Při cestě z Ukrajiny nás 7 hodin zdrželi na hranicích a kvůli tomu nám ujely všechny spoje do Prahy. Hotel Yasmine byl jediný i finančně dostupný hotel s recepcí otevřenou 24 hodin. Pro rezervaci nebyla potřeba karta, slečna na recepci byla velmi milá a nezapomněla ani vtipně nabídnout bonusové produkty hotelu. Trochu mě zarazilo, že pokoj byl připravený jen pro jednoho hosta, i když jsem rezervoval pokoj pro dva, ale už jsme byli příliš unaveni a bez energie na shánění další přikrývky, tak jsme se k sobě přitulili a zvládli to pod jednou ;) Mirka S. je svědomitá pokojská.
Pokoje jsou hezké a zajímavě řešený byl vchod do koupelny. Zvláštní bylo jen umístění skříně do koupelny.
Ovšem bylo hlavní spát v posteli a ne na lavičce na nádraží, snídaně byla chutná, check-out rychlý a na nádraží blízko. A super je ta zlatá barva fasády.
Kdybychom ještě někdy uvízli na dálném východě, rozhodně se zde opět ubytujeme.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli peterwagner2017.
MartinG6085, Manažér pre styk s verejnosťou v zařízení Hotel Yasmin Košice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. dubna 2019

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu recenziu. Za náš malý nedostatok ohľadom izby pripravenej pre jednu osobu sa ospravedlňujeme. Pri najbližšej návšteve určite našu chybu odstránime a verím, že docielime Vašu plnú spokojnosť.

Ďakujem.

Recenzováno: 11. července 2018 prostřednictvím mobilu

V Yasminu jsem uz spal mnohokrat. Je to hezky business hotel s primerene velkymi moderne vybavenymi pokoji. Nekoho muze prekvapit satni skrin v koupelne vedle toalety. Snidane odpovidaji 4* hotelu. Restaurace a vyborna steakova restaurace primov budove. Parkovani zdarma pred hotelem do centra mesta je to 5 min. chuze.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Karel1010.
MartinG6085, Manažér pre styk s verejnosťou v zařízení Hotel Yasmin Košice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. února 2019

Dobrý deň Karel,

ďakujeme za vašu opätovnú návštevu a veľmi si vážime Vašej pozitívnej spätnej väzbe. Tešíme sa na opätovné stretnutie.

Recenzováno: 17. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel Yasmin je opravdu dobra volba, nejen pro narocne zakazniky. Jiz dlouho jsem nebyl takto spokojen s urovni sluzeb, pristupu personalu od recepce, pres restauraci i uklizecky. Steak house Montana musite nutne zkusit nejen pri pobytu v Yasminu, ale i pri navsteve Kosic. Vrele doporucuji a dekuji za zprijemneni sluzebni cesty. Jen tak dal!

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli Vopi_21.

Dobrý deň p. Petr,

ďakujeme za Vaše slová chvály. Tešíme sa z Vašej spokojnosti a budeme radi ak naše služby využijete aj v budúcnosti.

Recenzováno: 28. října 2016

I když to tak zvenku nevypadá, ale hotel Yasmin je vynikající hotel, co se týče vybavení i služeb. Dobře dostupné místo, včetně možnosti parkování.
Komfortní, pohodlné a hlavně čisté a voňavé pokoje.
Vynikající hotelová restaurace.
Profesionální a vstřícní personál.
Speciální dík patří p. Molnárovi za přípravu naší firemní akce - perfektně nachystané prostory i občerstvení.
Maximální spokojenost po všech stránkách, určitě hotel při pobytu v Košicích opět navštívíme.

Datum pobytu: únor 2016
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jana K.
YasminManagement, Manažér v zařízení Hotel Yasmin Košice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2016

Milá Jana K,

ďakujeme, že ste sa podelila o Váš názor a skúsenosti počas Vášho pobytu u nás. Teší nás, že ste sa u nás cítili komfortne a boli ste s úrovňou našich služieb spokojní. Veľmi si vážime, že ste si aj po niekoľkých mesiacoch od Vášho pobytu na nás spomenuli, a podelili ste sa o tieto pozitívne skúsenosti s ostatnými záujemcami o pobyt v hoteli Yasmin.
Ubezpečujem Vás, že náš tím urobí pre Vašu spokojnosť maximum aj v budúcnosti.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu, snáď čoskoro!

Norbert Molnár
Sales & Marketing Manager

Recenzováno: 10. února 2016 prostřednictvím mobilu

V Kosicich je Yasmin, dle me, druhy nejlepsi hotel. Spavam v nem jiz nekolik let a ackoli z venku nevypada, nabizi velmi pekne a zajimave zarizene ciste pokoje. Okna jsou velika a relativne nizko, takze pokoje nabizi i hezky vyhled na mesto. Pokud budete mit stesti, dostanete rohovy pokoj, ktery ma primo ve sprse okno s vyhledem. Snidane jsou standardni, s prumernym vyberem na 4* hotel. Personal hotelu je velmi mily.

Datum pobytu: únor 2016
Poděkujte uživateli Karel1010.
YasminManagement, Ředitel prodeje v zařízení Hotel Yasmin Košice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. února 2016

Milý Karel1010,

ďakujeme za Vašu recenziu. Je pre nás potešením, že sa u nás cítite príjemne a nami ponúkané služby a prístup nášho personálu naplňajú Vaše očakávania.
Samozrejme záleží nám na tom, aby nás naši hostia hodnotili ako najlepší hotel v Košiciach, verím, že aj Vás budeme môcť o tom presvedčiť v budúcnosti.
Ak bude niečo, čo budeme môcť urobiť pre vylepšenie našich služieb z Vášho pohľadu, prosím neváhajte nám o tom kedykoľvek povedať.
Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou

Norbert Molnár