Aquapark Tatralandia
Volný čas

Starší, ale ještě dobré. Snaží se o stavbu nových atrakcí, zoo také zatím ve výstavbě. Starší... přečíst další informace

Recenzováno: 27. července 2020
223viktor_
Oradea, Rumunsko
pěkné ale moc lidí

Moc hezky zpracované a vymyšlené , ale jeden den v přeplněném parku úplně stačil . Při hezkém... přečíst další informace

Recenzováno: 7. listopadu 2019
moravekhonza
Jičín, Česká republika

Recenzováno: 7. listopadu 2019

Při hezkém počasí se to určitě rozprostře , ale pokud je ošklivo a všichni jsou uvnitř je to masakr .

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli moravekhonza.
Tatralandia, Marketingový špecialista v zařízení Aquapark Tatralandia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. prosince 2019

Pzdravujeme z Tatralandie. Ďakujeme za Vašu recenziu.

Recenzováno: 13. září 2019 prostřednictvím mobilu

V Aquaparku jsme byli už po několikáté - zakončujeme tam vždy pobyty v Nízkých Tarách. Jako skoro vždy jsme měli smůlu na počasí, nicméně i přes déšť fungovaly téměř všechny tobogány ve venkovní části u budovy. Na aqaparku oceňujeme především opravdu příjemnou teplotu v budově, možství rostlin a příjemný personál. Vnitřních tobogánů není moc, takže kdyby byly venkovní zavřené, bude pobyt spíše relaxační.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Miskha.
Recenzováno: 8. září 2019

Aquapark úžasný.. Zkusili jsme i Sanounový svět a lepší jsme ještě nezažili. Chtěli jsme navštívit i saunovou show, ale na to by nám už nevyšel 3hodinovy časový limit. Chyběla nám sotva půlhodina. Půlhodinové prodloužení pobytu by však znamenalo koupit si opět další 3hodinovy vstup za plnou cenu. Tohle nás trochu zklamalo. Bylo by fajn umožnit návštěvníkům prodloužený vstup za odpovídající cenu.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Tereza K.
Recenzováno: 24. srpna 2019

Dovolenou si báječně užijí děti i dospělí, protože areál nabízí vše, na co si vzpomenete. Relaxaci v teplých termálech či slané vodě, adrenalinové tobogány, odpočinkové zóny a to vše s krásným výhledem na okolní přírodu. Ubytování přímo v areálu bylo skvělé. Krásná prostorná chata s krbem, kuchyňkou a ubytováním v patře. Určitě doporučuji objednání snídaní, které nabízejí bohatý výběr z teplého i studeného bufetu. Taktéž večeře stojí za zmínku. Ochutnali jsme výbornou pizzu a těstoviny. V samotném areálu Tatralandie je velká možnost rychlého a chutného občerstvení. Po celou dobu pobytu jsme byli velice spokojeni.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli katkajarkovska.
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Z mého pohledu super zážitek hlavně pro děti a lidi co mají rádi různé tobogány. Dcera si to užila..

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli siminka155.