Recenzováno: 25. července 2019

Pěkné, čisté ubytování. Trošku menší pokoje, ale stačilo. Báječné zázemí pro rodiny s dětmi, plno trampolín, prolézaček, milí animátoři, kteří dokázali děti zabavit. Bonusem je občerstvení s příjemným posezením v rámci areálu. Ideální poloha pro výlety do Západních i Nízkých Tater.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Pavla K.
Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Pobyt v areálu Hilson jsme si s partnerem darovali, před narozením našeho děťátka. Pobyt predčil naše očekávání, vše úžasné. Každý náš den začínal bohatou a pestrou snídaní, kterou jsme si opravdu užívali. Hilson byl svou polohou naprosto idealní pro navštěvování všech krás Nízkých i Vysokých Tater. Co se týče areálu, tak po celý náš pobyt byl v dokonalém stavu...čistý, upravený a pro děti doslova rájem na zemi. Vřele doporučujeme.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli 137luciel.
Jaroslav L, Manažér recepcie v zařízení Hilson Jasna Apartments, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. července 2019

Dobrý deň, Lucia.
Veľmi dobre sa čítajú takéto pozitívne slová plné chvály a veľmi radi ich sprostredkujem všetkým kolegom, ktorý zabezpečujú takýto kvalitný servis našim hosťom. Určite ich to veľmi poteší.
Verím, že ako bude Vaše dieťatko rásť, tak bude môcť využiť všetky atrakcie v našom areáli pri ďalších návštevách.
Prajeme Vám ešte pekný deň.
Jaroslav a tím Hilson Jasná.

Recenzováno: 1. července 2019

Úžasná predprazdninova dovolena. Na recepci obdržíte veškeré potřebné informace od stále usmevavych slecen. Super je možná vypujcka palek, fotbalového mice atd. Studio bylo moderně zařízené a čisté.Prilehly areál je plný atrakcí, které uspokojí všechny věkové kategorie. Jako bonus je možnost venkovního grilování. V krátké dojezdove vzdálenosti jsou aquaparky Besenova a Tatralandie. Při odjezdu jsme se ještě zastavili pro vynikající ovčí sýry že Salase Krajinka. Určitě bychom se někdy rádi vrátili.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Kominkova.
Jaroslav L, Manažér recepcie v zařízení Hilson Jasna Apartments, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. července 2019

Dobrý deň, p. Komínková.

Veľmi nás teší, že ste si Vašu predprázdninovú dovolenku u nás naplno užili a využili ste všetky atrakcie v našom veľkom areáli. Taktiež sme radi, že ste sa rozhodli podeliť o Vašu skúsenosť s ostatnými cestovateľmi.
Veríme, že pri najbližšom plánovaní Vašej dovolenky, či už letnej alebo zimnej, si na nás spomeniete a rozhodnete sa opäť ubytovať u nás.
Vedeli ste, že náš rezort sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok? Čo tak si naplánovať lyžovačku na najbližšiu zimu? ;)

Tím Hilson Jasná

Recenzováno: 29. června 2019

Pěkné prostředí, výborné zázemí pro děti menší i větší.
Personál příjemný, prostředí čisté a klidná lokalita. Výborné snídaně, pokoje výborně vybavené.Parkoviště hned u ubytování. Možnost grilování, soukromí.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli venduss.

Dobrý deň, Venduss.

Veľmi nás teší, že sa Vám páčil náš areál a že ste vyskúšali všetky možnosti, ktoré ponúka.
Vašu pozitívnu spätnú väzbu na raňajky určite posunieme kolegom, ktorí sa starajú o hostí a sme si istí, že budú mať hneď lepší deň. :)

Venduss, budeme veľmi radi, ak sa pri Vašej nasledujúcej ceste na Liptov rozhodnete nás osloviť a urobíme všetko pre to, aby sa naše služby ešte o niečo vylepšili.

Prajeme Vám pekný deň.

Tím Hilson Jasná

Recenzováno: 2. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné ubytování na úpatí Nízkých Tater. Vše bylo krásně čisté a uklizené a to nejen pokoje ale i okolí apartmánu. Personál byl perfektně proškolen a velmi ochotný. Bonusem byl i útulný wellnes. Děkujeme za krásnou dovolenou a těšíme se na brzkou shledanou.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Zaraki K.
Jiri_Koli_Kolinsky, Manažér v zařízení Hilson Jasna Apartments, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. dubna 2019

Ďakujeme Vám za milú návštevu a za príjemnú recenziu :-) Veľmi nás teší, že ste si pre svoj relax vybrali náš rezort a sme radi, ak sa Vám v apartmánoch páčilo a cítili ste sa príjemne a pohodlne. Radi Vás u nás kedykoľvek opäť privítame. Prajeme Vám veľa krásnych a pozitívnych zážitkov pri cestovaní po Slovensku ;-)