“2x a klidně znova ”
Recenze Koliba Kamzik

Koliba Kamzik
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Poprvé na večeři a dnes i na oběd. Jídlo skvělé, doporučuji vyzkoušet cokoliv. Skvělá atmosféra s živou hudbou a personál zvládá vše jak má. Kdo zajde bude spokojen

Poděkujte uživateli Karlos G.
APLENDSLOVAKIA, Generálny riaditeľ v zařízení Koliba Kamzik, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Milý hosť,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Rovnako ďakujeme, že ste si vybrali našu reštauráciu v Tatrách z pomedzi veľkého množstva. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť. Zároveň sa Vám chceme poďakovať za vysoké hodnotenie. Vďaka klientom ako ste vy sa môžu naše služby len zlepšovať a môžeme ďalej napredovať. Špeciálne sa Vám chceme poďakovať za odporúčanie našej reštaurácie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s našimi službami. Dúfame, že Vás čoskoro znovu uvidíme a budeme Vám môcť naservírovať špeciality z nášho menu.

Recenzováno: 29. října 2019

Do koliby jsem se vrátila po roce a byla jsem neméně nadšená, než při první návštěvě. Personál velmi milý, jídlo skvělé ( obrovské porce), místo původní jedné večeře jsme do koliby šli všechny tři večery našeho pobytu a nechtěli jsme jinam. První večer jsme čekali na usazení, kdy ale to ničemu nevadilo, personál to měl velmi zvládnuté a na další večery bylo již možno udělat rezervaci.
Velmi doporučuji a ráda se opět vrátím.
Dva večery hrála živá hudba, nicméně to bylo vkusné a nerušilo to, naopak to dotvořilo atmosféru.

Poděkujte uživateli terezflint.

Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Koliba je pěkná útulná,jídlo v pohodě.Vadilo nám,že jsme čekali ve frontě asi 20 minut,než nás usadily (bylo plno),dalších 40 min čekání na jidlo a potom přinesli vše zároveň,předkrm,polévku i hlavní jídlo,takže dosti neprofesionální a zvláštni. Než dojíte předkrm a polévku zbytek je studený

Poděkujte uživateli 164patrikb.

Milý hosť,

Ďakujeme za Vašu recenziu. Rovnako ďakujeme, že ste si vybrali našu reštauráciu v Tatrách z pomedzi veľkého množstva. Mrzí nás, že ste neboli spokojný s poskytnutými službami. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme a urobíme všetko pre to aby sme tieto nepríjemnosti minimalizovali. Dúfame že, ak nás znovu navštívite tak naplníme vaše prvotné očakávania.

S pozdravom

Manager

Recenzováno: 23. září 2019 prostřednictvím mobilu

Skvela restaurace, ktera nabizi tradicni slove ske speciality. Navstivili jsme vicekrat, opravdu stoji za to ty jejich zebirka a masovy kotlik ;)

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Alpaka L.

Recenzováno: 22. září 2019 prostřednictvím mobilu

Tuto krásnou restauraci jsem navštívil opakovaně před několika lety. V té době bych jí dal plný počet hvězd. Při svém pobytu jsem zde jedl celkem čtyřikrát a každé jídlo bylo vynikající, včetně obsluhy. Zkrátka plný počet hvězd.
A dnes? Byli jsme zde dvakrát. Večer stála fronta lidí ven z restaurace neboť u dveří byla cedule, že obsluha si každého hosta usadí sama. Čekali jsme zhruba 15 min. a i když vevnitř byly volné stoly, nikdo nepřišel. Nakonec začali být lidé ve frontě nespokojení a tak konečně dorazila nějaká paní, která nás nakonec usadila. Jídlo bylo podprůměrné a nedochucené.
A dnes cedule u dveří sice zmizela, ale personál s výjimkou číšníka opravdu nepřetrhne. Všechno hrozně dlouho trvá a jídlo bylo opět podprůměrné. Musím říci, že tento podnik mne velmi zklamal a podle toho jak hosté odcházeli, někteří dokonce neobslouženi, si myslím, že jim takto vysoké hodnocení na této aplikaci dlouho nevydrží.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Mujpocitac1.

S pozdravom

Manager

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Koliba Kamzik, si také prohlíželi

Tatranska Lomnica, Prešovský kraj

Tatranska Lomnica, Prešovský kraj
Vysoké Tatry, Prešovský kraj

Už jste navštívili Koliba Kamzik? Sdílejte své zkušenosti!