“Skvělá volba i pro náročné”

Farma Steak & Fish Restaurant
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Návštěvě nebylo co vytknout, počínaje příjemnou obsluhou přes rychlost kuchyně a v neposlední řadě kvalita použitých ingrediencí a výsledná chuť pokrmů byla na špičkové úrovni.

Poděkujte uživateli krutajan.

Recenzováno: 20. října 2019 prostřednictvím mobilu

Fenomenální jídlo. PETFRIENDLY!! Pro nás celý oběd za 1*. Až pojedeme zas okolo, určitě se zastavíme zas.

Poděkujte uživateli michaln505.
Recenzováno: 16. září 2019

Výborné jídlo, exkluzivní polévka, krásný dezert, čisté prostředí, vstřícná obsluha. Jednoznačně doporučujeme !

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli PavelPindryc.
Recenzováno: 28. července 2019 prostřednictvím mobilu

V centru Vrchlabí, v nevzhledné pasáži, kterou musíte projít, najdete, troufám si říct, špičkovou restauraci. Kuchaři v otevřené kuchyni dobře vědí, co dělají, a je na ně skvělý pohled. Burger, srnčí hřbet, steaky, telecí vývar nebo kachní játra, to je jen stručný výčet toho, co určitě stojí za to. A i za ty ceny. Udělali mi ve Vrchlabí gastronomickou radost.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli janah157.
Recenzováno: 1. července 2019 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili po roce a půl, měli jsme lososový krém, dětské těstoviny s rajcatovou omáčkou, těstoviny s lososem a burger s trhanym masem. Vše bylo nadstandardne vynikající, obsluha milá a rychlá, cena přijatelná, otevřená kuchyně je velkým kladem.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 930kate_inah.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Farma Steak & Fish Restaurant, si také prohlíželi

Vrchlabí, Krkonošský národní park

Už jste navštívili Farma Steak & Fish Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!