“Tady s masem opravdu umějí”

Farma Steak & Fish Restaurant
Recenzováno: 10. října 2020

Farma rozhodně neosloví příznivce bezmasé kuchyně, všichni ostatní ale pravděodobně najdou, co si přáli. Podnik je sice poněkud zastrčen v pasáži, přístupné z hlavního vrchlabského náměstí, je ale poměrně prostorný, hezky a účelně zařízený a osazený příjemným a kompetentním personálem.
Jídelní lístek tvoří denní a stálá část. V denní části lze nalízt sezónní jídla či jídla z místních surovin, ale také například trhané kachní maso s opečeným chlebem. Stálá část obsahuje bohatou nabídku hovězích stejků ve všech cenových hladinách, burgery a ryby, to vše doplněno několika dalšími jídly a předkrmy v porcích vpravdě bohatýrských. Vůbec se zde dobře najíte a velmi doporučuji zvážit velikost svého hladu už při výběru předkrmu a polévky.
Jídla jsou zajímavě aranžovaná, ovšem bez zbytečnůstek - vše dává smysl a chutná. Servírováno je na praktickém nádobí, stejkové nože jsou účelné a perfektně ostré. S masem zde zacházejí s úctou a zběhle a každý z našich stejků byl propečen přesně podle zadání.
Ceny jsou naprosto adekvátní kvalitě a vlídné a příjemné obsluze není problém cenu zaokrouhlit. Podnik rozhodně doporučuji.

Poděkujte uživateli milan_kovar.

Recenzováno: 25. srpna 2020

Navštívili jsme s přáteli....i když byla restaurace poloprazdna, obsluha nás posadila vedle toalet,a přímo pod reproduktor,že kterého hrála naprosto šílená hudba,a my neslyšeli jediného slova... občas to přehlušil jen pad nádobí z kuchyně,nebo mixér...obsluha rychlá,a však velmi nepříjemná... měli jsme pocit,že pána obtezujeme, když si chceme objednat... jídlo průměrné,ceny nesmyslné...za nás určitě nedoporučuji

Poděkujte uživateli 321jakubo.
Recenzováno: 24. srpna 2020

Restauraci jsme navštívili na základě hodnocení na netu. Hovězí vývar byl silný a dobrý. Chřestový krém byl studený. V hlavním jídle jsme byli jednotní a dali si nivu obalenou v těstíčku, petrželkový brambor a domácí tatarku z denní nabídky. Hlavní menu nás nijak neoslovovalo. Jídlo bylo chutné, moc hezky naservírované. Obsluha nebyla zrovna příjemná, jako podklad v restauraci je zvolená absolutně šílená hudba opakujících se pěti tónů, které občas přeruší zvuk mixéru z otevřené kuchyně. Restaurace je poměrně drahá na nějaké denní stravování i když zvolíte variantu z denního menu.

Poděkujte uživateli 775janac.
Recenzováno: 20. srpna 2020

Pozorovat pány kuchaře z restaurace při jejich umění je koncert :o). A ochutnat výsledek ještě báječnější! Nádhera, mňamka. Obsluha velmi profesionální, jen byla škoda, že pana číšníka nechali na páteční večer, o prázdninách, kdy se dá očekávat, že bude úplně plno (a bylo), v obsluze samotného. Lítat po celé restauraci úplně sám a ještě připravovat drinky a kávu - klobouk dolů. Byli jsme tu moc spokojeni a při příštím výletu směrem do hor se jednoznačně zase zastavíme za příjemným zážitkem.

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli Lenka K.
Recenzováno: 1. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Opravdu doporučuji!
Skvělé jídlo, profi obsluha.
Až pojedete přes Vrchlabí, určitě se stavte na jídlo, nebudete zklamání.

Poděkujte uživateli vlcka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Farma Steak & Fish Restaurant, si také prohlíželi

Vrchlabí, Krkonošský národní park

Už jste navštívili Farma Steak & Fish Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!