Recenzováno: 31. října 2018 prostřednictvím mobilu

Po dlouhé době jsme byli na dovolené v hotelu Harrachovka. Musím říci že nás s manzelem přivedli k údivu. Nikdy jsme nezažili tak laskavý přístup personálu, který pro nás dělal doopravdy vše co nám na očích viděl. Vždy byli všichni usměvavý a usluzny, výborná jidla. Dovolenou jsme si užili na 100%.vrele všem doporučuji. Určitě se vrátíme znovu, neboť takovito přístup jsme nikde nezažili. Proto ze srdce všem na hotelu dekujem a doporučujeme. Díky, díky. Vaši hosté z Mostecka

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Libuška B.
Recenzováno: 19. srpna 2018

Měli jsme rezervované 2 pokoje - oba byly po rekonstrukci, nový vkusný nábytek, postel i matrace dobré. V jednom z pokojů potřebovala koupelna trochu péče - ulomený držák sprchy a uvolněná baterie na umyvadle - milá recepční připomínku uvítala a zapsala si ji. Tohle ale musí hlásit údržbě pokojské, při úklidu to všechno přeci vidí...
Některé části hotelu prozrazují, že už tam nějakou dobu stojí, ale není to nic nesnesitelného. Snídaně bylo celkem ok. Byli jsme i v bazénu, který byl docela studený a plný dětí na nafukovadlech, takže jsme zanedlouho zase odešli. Zbytek wellness jsme neviděli, ale řekl bych, že název Wellness hotel je trochu nadnesený. Hotel s wellness a bazénem by bylo příhodnější. Ale v zásadě to bylo ok a cena odpovídala. Klidně znovu.

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli PetrS.
Recenzováno: 18. července 2018 prostřednictvím mobilu

Obě recepční nebyly ani milé, ani profesionální. Po příjezdu po nás chtěly platbu, i když jsme měli pobyt placený předem. Nějakou dobu mě přesvědčovaly o opaku, dokud jsem jim neukázala email, kde mám platbu od hotelu potvrzenou. Nakonec si přivolaly na pomoc manažerku a ta platbu dohledala. Měly jsme domluvené oddělené postele a dostaly jsme manželskou. Nicméně se nám po prvotním dohadování s recepčními již nechtělo dohadovat znovu. Recepční nám nedokázaly poradit, kde se dá nejblíž nastoupit na běžkařskou stopu. To vnímám v horském hotelu jako velký nedostatek. Hotel by zasloužil rekonstrukci, vše je zastaralé a na chodbách to smrdělo žumpou. Nicméně pokoj byl čistý. Po chodbách dlouho do noci běhaly a křičely děti (což samozřejmě není chybou hotelu, ale na celkovém dojmu to nepřidá). Z restaurace pod naším pokojem dlouho do noci hrála nahlas hudba. Snídaně byla také velmi slabá, co do výběru, tak i do kvality potravin. Pobyt v tomto hotelu bych už nezopakovala.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Estrelinha_jbc.
Recenzováno: 5. března 2018

Je to taková zlatá střední cesta. Hotel má dvě budovy. Jedna větší, kde je recepce, restaurace a wellnes a také pokoje, druhá budova je novější, jsou zde jen pokoje a lyžárna a do druhé budovy se chodí přes venek, ale je to jen několik kroků. Ubytování, kdy jsou pokoje vybavené vším co je potřeba (malá lednička, trezor, TV, vysoušeč vlasů). Dále koupelna s wc a je zde i dostatek úložných prostor. Postele by mohli být o něco pohodlnější, ale jinak vše čisté, uklizené, nábytek ve dřevě. Pro uskladnění lyží je zvlášť místnost k tomu určená. Restaurace nabízí snídaně (pokrmů byl dostatek, ale volal bych trochu pestřejší snídani ve výběru uzenin, či sýrů a i pečiva), dále pak večeře (zde výběr ze dvou až tří jídel, jídla byla chutná a spíše česká klasika). Jinak je možnost si vybrat z jídelního lístku pokud nemáte polopenzi nebo zaplacené večeře. Personál příjemný. Závěr tedy je zlatá střední cesta. Ani luxusu ani obyčejný hotel. Zkrátka tak akorát :)

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli martosano.
Recenzováno: 12. června 2017 prostřednictvím mobilu

Pokoje čisté a uklizené, personál velmi ochotný a přátelský.
Jídlo žádný zázrak, spíše jak ve školní jídelně ale jsme celkem mlsní. S ohledem na cenu to mohlo být lepší.
Umístění a prostředí hotelu je super, vhodné k odpočinku a plné relaxaci...

Datum pobytu: červen 2017
Poděkujte uživateli Miroslav F.