Recenzováno: 21. května 2015

Hotel Svornost *** je krásný hotel v Harrachovu - Krkonoše. Krásné klidné místo u lesa. Možnost mnoha procházek a túr. Doporučuji Mumlavský vodopád, sklárnu a pivovar Novosad, bobová dráha, Dvoračky, Lanovka na Čertovu Horu atd. Centrum Harrachova cca 5 min. - velké množství nákupních možností a restaurací. Parkování před hotelem. Wifi připojení. Wellness centrum - vířivka s bazénem, sauna atd. Hotel čistý, útulný. Personál je ochotný, milý a příjemný. Pokoj je čistý, prostorný - sociální zařízení, TV, v koupelně tekuté mýdlo a sprchový gel. Pokoje jsou čisté, prostorné. V pokojích každodenní úklid. Obrovskou předností je vynikající kuchyně - snídaně a večeře švédské stoly, vynikající studená kuchyně večer včetně např. nanuků pro děti atd. - velký výběr - každý si jistě vybere. Ceny vyhovující. Příjemné posezení v baru. Možnost platit na platební kartu. Byli jsme na základě slevové akce ze slevového serveru.

Datum pobytu: červen 2014
3  Poděkujte uživateli Katrin N.
Recenzováno: 31. ledna 2015

právě jsme se vrátili z hotelu Svornost a byli jsme velice spokojený, sice hotel je trošku zastaralý, ale komfort nechybí, vyzkoušeli jsme i masáže a doporučuji všem, strava a personál na jedničku, uklízečka se nás vždy každé ráno ptala, jestli máme vše potřebné a pokaždé byly pokoje uklizeny, když jsme se vrátili z lyžování, všude bylo čisto a naklizeno, akorát co je mínus hotelu, tak je příjezdová a odjezdová cesta, pokud napadne více sněhu, tak auta mají problém vyjet z parkoviště, doporučuji sněhové řetězy ale opravdu tento hotel doporučuji všem kategoriím :)) centrum je blízko a večerní procházka je nádherná, v restauracích jsou ceny přiměřené.

Tip ohledně pokoje: doporučuji všem kategoriím, byla jsem s rodinou velice spokojená
Datum pobytu: leden 2015
3  Poděkujte uživateli Martina J.
Recenzováno: 2. října 2014

Hotel je skvely pro rodiny s detmi, ktere nejsou moc narocne na vybaveni pokoju. Nabytek trochu socialisticky, ale jinak super sluzby, bazen, vylety do okoli, v hotelu diskoteka pro deti. Jidlo nic moc, navic v jidelne hrozne vedro.

Datum pobytu: červen 2014
6  Poděkujte uživateli Lucie R.
Recenzováno: 31. července 2014 prostřednictvím mobilu

Pěkný hotel dobře umístěný okolí dobré na horská kola jsou tam hlavně dobrá jídla ten kdo tady píše, že ne tak je to u mě vůl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobré je I že je tam bazén na odpočinek.A není to tak nějak drahý prostě když se doma nudíte tak je to aspoň na týden dobrý. Možná co bi to chtělo udělat tam více sportovní aktivit.

Datum pobytu: červenec 2014
3  Poděkujte uživateli Otta M.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 17. června 2014

Hotel je poměrně starý a je to tam všude znát. Pokoje jsou docela malé a nábytek je v opravdu špatném stavu. Postele také nejsou obzvláště pohodlné. V průběhu posledních 30 let zde pravděpodobně nebyla uskutečněna žádná investice. Budete překvapeni věcmi jako jsou zálohy na dálkové ovládání k televizi nebo dostání pouze jednoho klíče od pokoje, i přesto, že jste čtyřčlenná rodina. Restaurace není obvyklá restaurace, kterou byste v hotelu očekávali. Na oběd nabízí jen dva druhy jídel, které jsou jasně dané a navíc si můžete dát hranolky, sendvič... a to je vše.
U snídaní formou buffetu vůbec nenajdete žádnou čerstvou zeleninu. Vypadá to, že hlavním problémem večere formou bufetu je výběr pouze ze čtyř jídel (průměrné kvality i chuti), ale ve skutečnosti je to opět naprostá absence čerstvé zeleniny. Pokud se najde nějaký salát, je vždy s nějakou těžkou zálivkou nebo majonézou.
Řízení volného času také není silnou stránkou hotelu. Hotel organizuje představení pro děti, ale začínají v 7 večer, respektive v 19:30 když máte štěstí. Nechci být ale jenom negativní. Personál je obvykle nápomocný a usměvavý. Také obsluha baru je velmi dobrá a koktejly jsou chutné. Lázeňské procedury jsou taky OK a můžete tam najít opravdové profesionály.
Pokud hledáte hotel s nízkými náklady, vaší prioritou je hezká okolní příroda a neplánujete trávit mnoho času v hotelu, potom je pro vás tento hotel vhodný.

Poděkujte uživateli HonzaPe.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál