Recenzováno: 19. srpna 2015

Společně s dětmi jsme zde strávili prodloužený víkend s all inklusive. Bohatý výběr vynikajícího jídla, krásné zázemí, příjemné wellness. Vše na jedničku...jediné co bylo negativní byla studená voda v hotelovém bazénu. Jinak ostatní vše perfektní :-) Určitě se sem vrátíme.

Datum pobytu: květen 2015
3  Poděkujte uživateli Ancuska148.
Recenzováno: 21. května 2015

Hotel Svornost *** je krásný hotel v Harrachovu - Krkonoše. Krásné klidné místo u lesa. Možnost mnoha procházek a túr. Doporučuji Mumlavský vodopád, sklárnu a pivovar Novosad, bobová dráha, Dvoračky, Lanovka na Čertovu Horu atd. Centrum Harrachova cca 5 min. - velké množství nákupních možností a restaurací. Parkování před hotelem. Wifi připojení. Wellness centrum - vířivka s bazénem, sauna atd. Hotel čistý, útulný. Personál je ochotný, milý a příjemný. Pokoj je čistý, prostorný - sociální zařízení, TV, v koupelně tekuté mýdlo a sprchový gel. Pokoje jsou čisté, prostorné. V pokojích každodenní úklid. Obrovskou předností je vynikající kuchyně - snídaně a večeře švédské stoly, vynikající studená kuchyně večer včetně např. nanuků pro děti atd. - velký výběr - každý si jistě vybere. Ceny vyhovující. Příjemné posezení v baru. Možnost platit na platební kartu. Byli jsme na základě slevové akce ze slevového serveru.

Datum pobytu: červen 2014
3  Poděkujte uživateli Katrin N.
Recenzováno: 31. ledna 2015

právě jsme se vrátili z hotelu Svornost a byli jsme velice spokojený, sice hotel je trošku zastaralý, ale komfort nechybí, vyzkoušeli jsme i masáže a doporučuji všem, strava a personál na jedničku, uklízečka se nás vždy každé ráno ptala, jestli máme vše potřebné a pokaždé byly pokoje uklizeny, když jsme se vrátili z lyžování, všude bylo čisto a naklizeno, akorát co je mínus hotelu, tak je příjezdová a odjezdová cesta, pokud napadne více sněhu, tak auta mají problém vyjet z parkoviště, doporučuji sněhové řetězy ale opravdu tento hotel doporučuji všem kategoriím :)) centrum je blízko a večerní procházka je nádherná, v restauracích jsou ceny přiměřené.

Tip ohledně pokoje: doporučuji všem kategoriím, byla jsem s rodinou velice spokojená
Datum pobytu: leden 2015
3  Poděkujte uživateli Martina J.
Recenzováno: 2. října 2014

Hotel je skvely pro rodiny s detmi, ktere nejsou moc narocne na vybaveni pokoju. Nabytek trochu socialisticky, ale jinak super sluzby, bazen, vylety do okoli, v hotelu diskoteka pro deti. Jidlo nic moc, navic v jidelne hrozne vedro.

Datum pobytu: červen 2014
6  Poděkujte uživateli Lucie R.
Recenzováno: 31. července 2014 prostřednictvím mobilu

Pěkný hotel dobře umístěný okolí dobré na horská kola jsou tam hlavně dobrá jídla ten kdo tady píše, že ne tak je to u mě vůl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobré je I že je tam bazén na odpočinek.A není to tak nějak drahý prostě když se doma nudíte tak je to aspoň na týden dobrý. Možná co bi to chtělo udělat tam více sportovní aktivit.

Datum pobytu: červenec 2014
3  Poděkujte uživateli Otta M.