Recenzováno: 23. ledna 2020

Tento hotel můžu jen doporučit. Hotel je čistý, jídlo super,moc příjemný personál. Jediné co je škoda, že pokoje nejsou s balkónem.Ten jediný jsme postrádali. Pokud člověk není na přepych tak můžu jen doporučit.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli janahV8145VI.
Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Celkem pěkné prostředí,hotel čistý.
V celém hotelu celkem chladno byla mi až zima,ani na pokoji nebylo lépe. Pokoj neútulný zařízení nic moc. Nabízené služby jsme nemohli využít,na celý hotel pouze jedna výřivka, pouze jeden stůl na stolní tenis, masáž pouze půl hodiny a to pouze jeden ze čtyř - nebylo volno . Na tak velký hotel s takovou kapacitou opravdu málo. Jedna masérka.
Na druhou stranu moc chválím stravu, výborné jídlo a dostatek všeho.

Datum pobytu: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli 225janah.
Recenzováno: 25. července 2019

Pobyt fajn, jídlo dobré. Příjemně překvapila voda zdarma u večeře. V noci nás ale obtěžovalo podivné hučení, které vycházelo nejspíš z kotelny. A voda v bazénu by také mohla být teplejší a sprchy u bazénu v lepším stavu.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli hmrazova.
Recenzováno: 23. června 2019

Do Harrachova do Hotelu Svornost se opakovaně vracíme. Byli jsme zde 3 x v zimě, 2 x v létě. Stojí to za to. Řekla bych - vynikající poměr kvalita a cena. Ubytování ve Svornosti je slušné, čisté, jídlo v restauraci výborné, personál vstřícný. Wellness je na excelentní úrovni, masáže, procedúry, stojí to opravdu za to minimálně jednu až 2 si během pobytu zaplatit. Welness centrum podle mého názoru zvedá úroveň hotelu hodně. Hotel je v horní klidné části Harrachova, u lesa. V zimě je výhodou skibus, který má zastávku hned u hotelu. Děti byly nadšené ze sbírání samolepek z aktivity Putování s příšerkami, ze sošek příšerek. Moc je to bavilo. Letošní léto plánujeme zase do Svornosti, zimu také.

Tip ohledně pokoje: Vždycky jsme byli spokojení, ať jsme viděli z pokoje na můstky nebo do lesa, ať jsme byli ve vyšších patrech nebo v přízemí.
Datum pobytu: prosinec 2018
2  Poděkujte uživateli Safari756481.
Recenzováno: 3. května 2019

Vcelku jednoduchý, ale čistý a příjemný hotel. Postele s dobrými matracemi, dobře se spalo. Hotelové jídlo skutečně výborné a díky švédským stolům i dostatečné množství. Jídlo průběžně doplňované. Lze využít i bazén a wellnes procedury - příjemný personál. Škoda, že hotel byl plný Poláků, kteří byli velmi hluční.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli hankapab.