Recenzováno: 5. září 2020

Tento hotel i po změně majitele si zasluhuje stále zařazení mezi nejlepší. Na pokoji bylo čisto, matrace na lůžkách jsou asi nové. Ochotný personál restauraci, výborné jídlo vč. bohatých švédských stolů jak při snídani tak večeři. Určitě se tam zase vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli mahofi.
Recenzováno: 22. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Byli jsme v hotelové restauraci na oběd. Krkonošské kyselo - tmavá voda s vajíčkem a hřibama, bez chuti.
Borůvkové “knedlíky” (spíš obří buchty) - taky hrůza.
Jediné pozitivum byl sympatický a ochotný číšník.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli 668d_ak.
Recenzováno: 12. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

V našem pokoji co jsme byli ubytovány bych vytkla snad úplně všechno! Ne jen že po nástupu do pokoje nám v koupelně protekala toaleta o sprše která tam byla od založení hotelu která tekla všude možně kolem jen ne kudy má ani nemluvě! Vybavení pokoje skříně a noční stolky na pohled už své taky zažili nicméně svůj účel splnili. Ovšem nejhorsi věcí v pokoji byla postel na kterou kdyby jste si lehli bez ''matrace'' vyšlo by vám to úplně stejně!!!!! Pri každém pohybu máte pocit že se postel rozpadne a to že i přes matraci cítíte rošty je otřesné!!!!!

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Wander11964139577.
Recenzováno: 18. října 2018

Byli jsme zde mimo sezónu na víkend a byli jsme mile překvapeni. Čistý malý hotel kousek od lanovky, s příjemnou obsluhou. Snídaně naprosto v pořádku, nečekali jsme ani chvilku na jídlo. Pokoj hezký, útulný, koupelna také. Kdo čeká v tomto hotelu zlaté kohoutky v koupelně, deseti vrstvé matrace, k snídaní deset druhů salátu a hotelový servis na pokoj, měl by si nejdříve uvědomit kolik zde stojí jedna noc. Zkrátka ideální poměr výkon VS cena, kde výkon jistě převažuje cenu.
Rádi sem ještě někdy zavítáme.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Eda S.
Recenzováno: 30. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Příjemné překvapení, se vším jsme byly spokojeny. Bohaté snídaně, chutné večeře, velmi milá obsluha. Malé minus za horší signál na TV, ale ta byla pouštěna jen minimálně, takže žádný velký problém to nebyl. Takže můžu jen doporučit :)

Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Karolina H.