“Podzimní zastávka v bistru u Mumlavských vodopádů”
Recenze Mumlava Bistro

Mumlava Bistro
Recenzováno: 11. října 2020

Zvenčí to vypadá fakt peckově, interiér je nádherný. Daly jsme si limonádu, kafe a polévky, vše bylo moc dobré, ale mám dvě velké výtky - jednak to v celém prostoru strašně smrdělo přepáleným olejem (byly jsme cítit ještě celý den, jak kdybychom smažily celou noc hranolky..), a za druhé ty nádoby na limonádu a polévky - limča v plastovém kelímku a polévky v papírovém kelímku, i přesto že jsme si obojí dávaly na místě (ne s sebou)..ocenila bych trochu více eko přístup:))

Poděkujte uživateli lucie_12345678.
Recenzováno: 21. září 2020

Bistro jsme s rodinou navštívili že zvědavosti po horském výšlapu. Hezký výběr alko i nealko drinků, dostatečný výběr jídla a moc příjemné prostředí s přilehlým hřištěm s velkým trampolínama. Z menu si vybere snad každý, myslí zde i na malé strávníky. Z nového podzimního menu jsme postupně během víkendu ochutnali vše a nic nebylo zklamáním, ba naopak. Vše chuťově vyladěné, na jídle je vidět, že je připraveno s láskou a z kvalitních surovin. Krásná prezentace všech pokrmů. Jestli toužíte po moderní gastronomii za velmi rozumné ceny, směle dál!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Lucie M.
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mumlava Bistro, si také prohlíželi

Harrachov, Krkonošský národní park

Už jste navštívili Mumlava Bistro? Sdílejte své zkušenosti!