Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Personál profesionální 1*
Ubytování - trochu by se dalo vylepšit na 4*
Uložení kol - trochu divočina (málo místa).
Bazén a zázemí menší - 25ka, minivířivka, sauna + pára. Nevím, jestli když je hotel více zaplněn, zda se nějak časově reguluje, jelikož to nyní bylo docela na těsno :-O.
Kuchyně: večeře/snídaně luxusní!

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli 817kamilh.
Recenzováno: 30. září 2020

Celkově se nám pobyt moc líbil. Velmi pozitivně hodnotím wellness pro dospělé po 19:00 a prostředí hotelu. Pokoje byly hezké, čisté. Hotelová služba nám každý den měnila ručníky, doplnila čaj.

V rámci pobytu je možné využít 1x tenis, 1x billiard a 1x stolní tenis. Pokud je příznivé počasí, je možné využít půjčení koloběžky.

Další pozitivní část vnímám bezplatné a velké parkoviště.

Pokud se jedná o jídlo, označila bych to spíše jako průměrné.
Snídaně - zde není co vytknout, vybere si každý.
Večeře - slabší, neurazí ale ani nenadchnou. Pokud je člověk masožravec, může být možná trochu zklamaný. Další věc, která je při zakoupení možná trochu zarážející je cena pití v restauraci, která je vyšší.

Až na menší nedostatky týkající se jídla je vše naprosto v pořádku a myslím, že hotel mohu s čistým svědomím doporučit!

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli vecerkovave.
Recenzováno: 29. září 2020

Hotel velký, čistý, s vklastním parkovištěm. Skvěle vybavený.

Pokoje hezky zařízené, čisté, personál ochotný.

Dobrá poloha v rámci Harrachova.

Velká variabilita jídla v rámci polopenze.

V hotelu jsme byli již 2x a pokud pojedeme do Harrachova, tak se sem vrátíme.

Dobré pro rodiny s dětmi - venku dětské hřiště, uvnitř prostorný koutek, aktivity pro děti.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 322martink.
Recenzováno: 21. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

+ opravdu milý, ochotný personál (zejména v hotelové restauraci)
+ Dobrá poloha hotelu
+ Čistý pokoj
+ Zajímavé prostředí

- velikost bazénu a vyrivky (na velikost hotelu je to opravdu málo)
- vyšší cena nápojů při večeřích

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli terunaaaa.
Recenzováno: 10. července 2020 prostřednictvím mobilu

Hotel je vhodný především pro rodiny s dětmi, pro které je v hotelu fajn zázemí - velká herna a pěkné venkovní hřiště.
Plusem je určitě i animátorský tým, který se dětem věnuje.
Bazén jsme bohužel téměř nevyužili - studená voda, deklarováno 28 st, ale tomu se nám nechtělo věřit.
Využili jsme alespoň vířivku, je ale hodně malá a stále obsazená.
Sauny by chtělo dotáhnout, jeden den ce finské fauně šíleně vysoká teplota, chybí voda na zvlhčování, druhý den zas jen 80 st. Není nikde voda na napití, celkově wellness je za nás slabé místo hotelu.
Naopak silnou stránkou jsou příjemní zaměstnanci.
Stravování v pořádku, není to žádný gurmetský zážitek, ale je na výběr a jídlo se neustále doplňuje, nikdy se nám nestalo, že by něco došlo.
Vyšší ceny nápojů.

Datum pobytu: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Silfuse.