TripAdvisor
Janské Lázně
Hledat
Recenzováno: 22. října 2019

O víkendu jsme byli ubytování v Cedrovce....Naprosto splňuje vše co jsem očekávala. Útulné ubytování, vše opravdu vkusně a účelově zařízeno. Vyhřívaná podlaha, překrásný výhled:) Okolí chalupy je to krásně upravené, parkování hned vedle. Určitě se tam rádi vrátíme. A příjemní majitelé....Doporučuji všem. Dáša

Tip ohledně pokoje: Měli jsme překrásný výhled z Rýchorského pokoje:)
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Dadulinek.
Recenzováno: 29. září 2019

Nádherné ubytování v pěkném prostředí. Pokoje byly moderně vybavené a čisté. Majitelé byli milí. Vše proběhlo na 1!! :)) Každému, kdo se chystá do Janských Lázní bych toto ubytování rozhodně doporučil.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Kuba M.
Recenzováno: 26. září 2019

Překrásné ubytování uprostřed přírody. Možnost posezení venku na krásné zahradě. Velmi dobrá dostupnost autem a parkování přímo před chalupou.Výborně vybavené a vkusně zařízené pokoje. Mohu vřele doporučit a určitě se sem ještě vrátím.

Tip ohledně pokoje: skvělý výhled do okolí
Poděkujte uživateli PavelR337.
Recenzováno: 17. září 2019

Krásna chalupa uprostřed přírody. Všude čisto, prostorně a vkusně zařízené pokoje, velice pohodlné postele. Ideální pro víkend s přáteli, ale stejně tak rodinu s dětmi. Možnost posezení venku na zahradě, opékání buřtů, parkování před chalupou. Ubytování je na začátku stezky na Černou Horu, a přitom blízko na náměstí do Jánských lázní. Velmi milí majitelé, kteří splní každé vaše přání. Vřele doporučuji a určitě se ráda na Cedrovku vrátím.

Tip ohledně pokoje: vhodné i pro rodiny s menšími dětmi.
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Eliška Z.
Recenzováno: 13. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Parádní dovolená v pěkném a čistém ubytování s vychytanými detaily. Výhled na hory přímo z pokoje. Grilovačka a táborák na zahradě. Majitelé jsou mladí, baví je to a ve všem nám vyšli vstříc. Určitě se vrátíme.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Adam S.