Zajistěte si nejnižší cenu od těchto stránek
Booking.com
Ceny jsou poskytovány našimi partnery, jsou za jeden pokoj s různými pravidly obsazenosti stanovenými zařízením a zahrnují ceny pokojů za jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 5. listopadu 2019

Pokud hledáte ubytování v Jánských Lázních, rozhodně doporučuji Cedrovku! Roubenka je velmi vkusně a útulně vybavena, cítili jsme se tam jako doma. Autem se dá dostat přímo až k chatě, parkovat můžete hned vedle domu. Majitelé jsou moc milí, ve všem nám vyšli vstříc. Moc jsme si s přítelem pobyt užili, určitě se vrátíme zpátky - výlety po okolí byly skvělé a majitelé rádi doporučí trasy, kde si užijete více přírody než turistů. Díky!

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Veronika V.
Recenzováno: 22. října 2019

O víkendu jsme byli ubytování v Cedrovce....Naprosto splňuje vše co jsem očekávala. Útulné ubytování, vše opravdu vkusně a účelově zařízeno. Vyhřívaná podlaha, překrásný výhled:) Okolí chalupy je to krásně upravené, parkování hned vedle. Určitě se tam rádi vrátíme. A příjemní majitelé....Doporučuji všem. Dáša

Tip ohledně pokoje: Měli jsme překrásný výhled z Rýchorského pokoje:)
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Dadulinek.
Recenzováno: 29. září 2019

Nádherné ubytování v pěkném prostředí. Pokoje byly moderně vybavené a čisté. Majitelé byli milí. Vše proběhlo na 1!! :)) Každému, kdo se chystá do Janských Lázní bych toto ubytování rozhodně doporučil.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Kuba M.
Recenzováno: 26. září 2019

Překrásné ubytování uprostřed přírody. Možnost posezení venku na krásné zahradě. Velmi dobrá dostupnost autem a parkování přímo před chalupou.Výborně vybavené a vkusně zařízené pokoje. Mohu vřele doporučit a určitě se sem ještě vrátím.

Tip ohledně pokoje: skvělý výhled do okolí
Poděkujte uživateli PavelR337.
Recenzováno: 17. září 2019

Krásna chalupa uprostřed přírody. Všude čisto, prostorně a vkusně zařízené pokoje, velice pohodlné postele. Ideální pro víkend s přáteli, ale stejně tak rodinu s dětmi. Možnost posezení venku na zahradě, opékání buřtů, parkování před chalupou. Ubytování je na začátku stezky na Černou Horu, a přitom blízko na náměstí do Jánských lázní. Velmi milí majitelé, kteří splní každé vaše přání. Vřele doporučuji a určitě se ráda na Cedrovku vrátím.

Tip ohledně pokoje: vhodné i pro rodiny s menšími dětmi.
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Eliška Z.