Recenzováno: 4. října 2020

Krásné místo nedaleko centra města a kousek od lanovky na Černou Horu, čisto v pokojích, v restauraci i ve wellness, impozantní kuchyně, skvělý personál. Všem doporučuji - já osobně se tam určitě ještě letos vrátím :-))

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli IvaIvanaIva.
Recenzováno: 6. září 2020

Když jsme uvažovali, kde letos strávíme dovolenou, volba padla na Janské Lázně, konkrétně na Hotel Vyhlídka, a udělali jsme to nejlepší rozhodnutí. Hotel je velmi pěkně zařízen, přístup a chování personálu, ale zvláště pak pana majitele je na velmi vysoké profesionální úrovni. Jídlo v restauraci bylo naprosto bez připomínek. Pokoje čisté, útulné, voňavé. Zvláštní uznání však patří panu majiteli za krásný bazén a vířivku. Pobyt v hotelu se nám velice líbil, můžeme s čistým svědomím jen doporučit.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli milanh279.
Recenzováno: 31. srpna 2020

Romantický hotel s moc milou obsluhou a majitelem :-). Pobyt splnil veškerá naše očekávaní od vzhledu až po jídlo. Hlavní výhodou je poloha hotelu, protože veškeré turistické atrakce jsou maximálně půl hodiny autem. Doporučuji!

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli michaeladikosova.
Recenzováno: 29. srpna 2020

Restaurace i hotel Vyhlídka jsou naprostá špička. Jídlo v restauraci je výborné, je vidět, že si v kuchyni dávají záležet na kvalitě surovin i způsobu podávání, a každé jídlo bylo gurmánským zážitkem. Manžel také ocenil, že je v nabídce místní pivo z Vrchlabí :-) Obsluha jak v restauraci, tak celkově, je velmi přátelská a milá, navíc pan majitel se stará o každého hosta tak, že se může cítit příjemně a vítaný. Co se týká ubytování, tak to je také bez chyby - bydleli jsme v apartmánu s balkonem a vše bylo krásné, voňavé, útulné. A velké plus je krásný bazén s vířivkou. Za nás opravdu úžasný zážitek, který rádi zopakujeme.

Datum pobytu: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli JanaJ J.
Recenzováno: 24. srpna 2020

Hotel velmi krásný

Na hotelu jsem byl s manželkou.Hotel byl naprosto skvělý . Pokoj čistý a příjemný Užili jsme si hlavně výborné jídlo s polopenzí a vířivku s bazénem Pan majitel byl moc fajn i na pokec a zakládá si na kvalitních surovinách v kuchyni a to je opravdu velké plus. Vřele doporučuji vám všem i známým,a pokud ubytování v Jánských Lázních tak jedině tady.
Aleš a Petra K.

Datum pobytu: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli ales1k.