“Polévka a dezert”

Restaurace Karmela
Recenzováno: 30. září 2017 prostřednictvím mobilu

Polévka výborná, mohla byt vice tepla. Personal příjemný, ochotny a rychlý. Vyhoveli kdyz jsem chtěl změnit kombinaci v dezertu (maliny za mandle). Wifi k dispozici, svizna bez problemu.

Poděkujte uživateli Michal B.

Recenzováno: 29. září 2017 prostřednictvím mobilu

Limetkove rizoto došlo ještě než jsme přišli, objednáno 3x hříbkové rizoto, 1x steak. Hříbkové rizoto hrozný to fakt neumí. Kuřecí steak v pořádku. Možná příště budeme spokojenější.

1  Poděkujte uživateli Ondřej K.
Recenzováno: 25. září 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tam s firmou na firemní večeři, připraveno formou ochutnávky, vše za 1*, milá o profesionální obsluha, výborné jídlo, skvěle víno, pivo Plzeň;)standard;) ...

1  Poděkujte uživateli Michal N.
Recenzováno: 11. září 2017

Do restaurace jsme zamíříli díky vysokému hodnocení zde na trip advisoru a byli jsme spokojení. Dali jsme si jen polévku, ale obsluha, interiér i polévky, vše bylo skvělé. Jsme rádi, že jsme zaskočili na návštěvu. Ceny odpovídají lokalitě :-)

Poděkujte uživateli Kateřina M.
Recenzováno: 24. srpna 2017

Ve větší skupině přátel jsme zde prožili příjemné chvíle u oběda. Jídla výborná, obsluha pohotová a milá. Závěrečná skvělá hruškovice jen korunovala příjemné stravené poledne

1  Poděkujte uživateli 123puki.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Karmela, si také prohlíželi

Svoboda nad Úpou, Královéhradecký kraj
Trutnov, Královéhradecký kraj

Trutnov, Královéhradecký kraj
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Karmela? Sdílejte své zkušenosti!