“Večeře”

Restaurace Karmela
Recenzováno: 1. ledna 2018

Restaurace je vyšší cenové kategorie, personál restaurace je velmi ochotný, nabili nám vybitý Iphone, číšník se několikrát dotazoval, zda máme vše, co potřebujeme. Porce nebyly až tak velké, pokud se chcete opravdu dosyta najíst, doporučujeme si dát předkrm, případně dezert.

Poděkujte uživateli Gábi K.

Recenzováno: 5. prosince 2017

V něděli jsme se s rodinou vydali na oběd do restaurace Karmela a musím říct, že i když bylo plně obsazeno, bylo jídlo rychle připravené a vynikající. Vše podtrhla příjemná atmosféra, otevřená kuchyně a velmi milá obsluha. Určitě vřele doporučujeme a rádi se sem budeme vracet.

Poděkujte uživateli gstamberova.
Recenzováno: 4. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Jedna vecerni vecere a jiz nikdy vice. Jidlo bylo dobre, ale servirka neskutecne neprijemna a neochotna. Prinesla spatna jidla a na placeni jsme cekali 15 minut az jsme se zvedli a zaplatili na baru

1  Poděkujte uživateli 284krystofk.
Recenzováno: 19. října 2017

Po nedělní procházce v Janských lázních jsme zavítali do restaurace a byli jsme s rodinou mile překvapeni. I přesto, že bylo úplně plno, jsme dostali jídlo rychle a bylo výborné. Obsluha milá a ochotná. Určitě doporučujeme!

Poděkujte uživateli kosmetikamartina.
Recenzováno: 7. října 2017 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme restauraci z důvodu rychlého obědu. Nezklamali. Měli jsme vývar, guláš a aglio olio špagety. Vše bylo velice chutné, a z kvalitních surovin. Obsluha rychlá, milá a pozorná. Muzu jen doporučit.

Poděkujte uživateli Peter H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Karmela, si také prohlíželi

Janské Lázně, Krkonošský národní park
Trutnov, Královéhradecký kraj

Svoboda nad Úpou, Královéhradecký kraj
Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj

Špindlerův Mlýn, Krkonošský národní park
Trutnov, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Karmela? Sdílejte své zkušenosti!