Recenzováno: 14. července 2020 prostřednictvím mobilu

Ráda bych svou recenzi rozdělila na dva pohledy. Začnu tím lepším. To je personál tohoto hotelu. Usměvavý, nápomocný, bez nejmenší výtky. Pak také kuchyně tohoto hotelu byla uspokojující, kdy na snídani i na večeři bylo vždy co vybrat a jídlo bylo chutné :)

Ten horší a bohužel ten, co nám znepříjemnil celý pobyt byl ten, že hotel je určený VYLOŽENĚ PRO RODINY S DĚTMI výrazně mladšími, než tři roky. Tyto děti od brzkého rána kníkají a řvou na celý hotel, což vás nenechá vyspat. (v této chvíli musím ocenit personál, který je vybaven špunty do uší). Tak jim poděkujete za budíček a jdete na snídani. Tam bohužel všudypřítomný řev pokračuje, což zážitky z jídla celkem kazí. Bohužel je to také tím, že v restauraci tohoto hotelu se nachází hned dva dětské koutky, na každém rohu jeden, hluk je tedy jako stereo :).

Poté, po celodenním výletě, kdy NAVŠTÍVÍTE welness a chcete si odpočinout, se situace nemění, klid není ani v bazénu a stejná situace pokračuje i přes večeři. Co se týče welness, je dost malé, voda ve vířivce byla nedopuštěna a některé trysky vůbec nefungovaly.

RÁDA BYCH TEDY TOUTO RECENZÍ UPOZORNILA TY, KTEŘÍ BY SI RÁDI ODDYCHLI A UŽILI SI WELNESS POBYT NĚKDE V KLIDU, JEĎTE JINAM.

Naopak pro rodiny s maličkými dětmi je tento hotel ideální.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli 467b_rah.
Recenzováno: 12. června 2020

Hotel a umístnění v dobrém místě,celkově výborný.Kuchyně perfektní i personál na place na svém místě jak má být,jen nás zaskočilo,že pití není k polopenzi u večeře.Vybavení pokoje dostačující,jen by chtělo větší skřín a konvici na pokoj.Recepční jedna ochotná,milá jen nenabídla konpenzaci za nevyužití welnnesu,který byl v ceně a připojení wifi.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 335mariez.
Recenzováno: 6. února 2020

2 dospělí, 2 děti. 31.1.-4.2.2020. 11280 Kč+2000 Kč za starší dítě, mladší zdarma bez nároku na cokoli + lázeňský poplatek. Ty 2000 Kč a LP nešlo zaplatit převodem, museli jsme na místě.
Pokoj 205. Maličký, není kam uložit věci, je zde jedna skříň pouze na ramínka. Kvůli kufrům se nám sem nevešla postýlka pro mimi. Když jsem chtěla vyvětrat, vypadlo na mě okno. Recepční řekla, že o tom ví. Všude prach. Jako fakt všude. Parapety, stolky, lampičky, čelo postele, na topení, pod postelí...,v nočním stolku rozdrobená tatranka. Pavučiny na dveřích, ve sprše. V koupelně plíseň ve sprše i ve spárách na zdi. A zápach nemytého záchodu. Pokoj třílůžkový, lampičky 2, jedna rozbitá. Ruční sprcha ok, sprcha u stropu nefunguje. V umyvadle dcera sáhla na ten zamačkávací špunt a ručičku mela od černého slizkého sajrajtu. Odšroubovala jsem ho a chtělo se mi zvracet. Světlo u zrcadla rozbité. Lišty na podlaze kolem zdí utrhané, koukaly z toho hřebíky. Požádala jsem pokojskou o vytření šuplíku s tatrankou. Půlku tam toho nechala a ješte si stěžovala, že jsem arogantní. Byla jsem asertivní a to až po té, co se mě zeptala, jestli jsem si vymyslela ještě něco, ať tam nemusí pořád lítat. Řekla jsem jí, že bude lítat, dokud nebude čisto.
Wellness: protiproud, vodopád, ani blower v bazénku nefungují, ve vířivce víc jak polovina trysek netryská, na stropě, oknech i obkladech na zdi kolem bazénu i vířivky černá plíseň, voda ve vířivce páchne plísní, na podlaze vlasy a písek, v pátek byla ve wellness sprše gumička do vlasů omotaná nití z plavek, v neděli tam byla pořád. Na podlaze u bazénu rezatý šroub. ZAMĚSTNANCI HOTELU(ski school) CHODÍ DO SAUNY V PLAVKÁCH A BEZ OSPRCHOVÁNÍ JDOU DO BAZÉNU!!
Restaurace: jídla hodně a dobré, jen není vidět do talíře-v celém hotelu nedostatečné osvětlení. Dále je nepříjemné, že nemáte svůj stůl. Pokaždé jsme hledali, čekali, nebo se museli k někomu přimáčknout. Stoly jsou pro 4 nebo 6 osob, když jsme 4, těžko se nekam přimačkáváme. Jednou nás poslali si sednout na galerii. Na gauč, nebo k vysokému barovému stolu. S dětmi. Na každém stole cedule 15x20 cm ZÁKAZ VSTUPU DĚTÍ. Když bych šla do detailu, k nalití polévky z kotlíku potřebujete 3 ruce. 1drží ulomenou poklici, kterou neni kam položit, 2 naběračku a 3 misku. Příbory v košíkách naaranžované rukojetí dolu, takže osaháte 20 vidliček, abyste si za zuby vytáhli jednu.
Po výstupu s pokojskou šel manžel za majitelem hotelu. Jediné co uznal, byl prach. Na ostatní hloupě argumentoval
- Sliz v umyvadle: ani v nejluxusnějších hotelech v Japonsku, kde jsem byl, se to nemeje!
-Wellness: to je jedna velká špína všude, já bych tam nevlezl a ani děti bych do toho nikdy nepustil, ale když ho lidi chtěj, tak ho máme.
Nakonec nám nabídl jiný pokoj. Povolal pokojské, před námi ho znovu uklidily, ale stejně to prý přeháníme, před námi zde bydlela britská rodina, která dětem platí drahé školné-v maličkém třílůžáku a na okně si zapomněli korbáčky z českého Lidlu...prostěradlo 12 děr, z toho 8 zašitých. Povlečení taky děravé. V obou pokojích. Ale ručníky poskládali do tvaru labutě, to je skvělé!Nakonec nám řekl, že ani jeden pokoj není pro tolik lidí. Proč nám ho tedy dali? My jsme nahlásili počet osob i věk.
No tak tedy pokoj 202. Stejně malý, jen na zemi byl koberec. Stropní sprcha funguje jakž takž, držák na ruční sprchu je ulomený. Sprchové dveře plesnivé, nejdou dovřít, v koupelně potopa. Jediná šňůra na prádlo černá od plísně. Ve sprše plíseň. Hotelový fén zalepený prachem, nefunkční. Na záchodovém prkénku na vnitřní hraně naschlý žlutý pruh, evidentně měsíce nemyté. Na zrcadle prach. Skříň nedovírá, upadává úchytka u komody. Třílůžák, jen 2 noční stolky. Vlastně jeden. Druhý odnesli kvůli místu pro postýlku.
Dětské koutky: dceři se tam líbilo, mají tam kamery, dítě vidíte na TV v restauraci. To je fajn. Ale opět neuklizeno. V balónkovém koutku flekatý koberec, kéž by ho aspoň vyluxovali. Ve velké herně je během večeře animační program, děti vyrábí. Na zemi vidíte i po třech dnech, co vyráběly, všude je smetí.
Na fotkách hotelu vše vypadá luxusně, bohužel je to jen na oko. Byli jsme tak zklamaní, že už jsme si všímali každého detailu a pomalu jsme se začali štítit.
Nevyhrnuté parkoviště taky moc nepotěší, když okolní silnice jsou naprosto suché.
Poznsámka na závěr: Sousedky z pokojů 200 a 201 se mě ptaly, jestli máme v pokoji taky takovou špínu a tmu.
Jeďte jinam

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli LenkaVojackova.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Komunikace - pobyt potvrzen až po připomínajícím emailu, Služby - jeli jsme na wellness pobyt a hned při příjezdu zjistíme, že sauna uzavřena, Jídlo - dobré, velké množství, ale kvalita nižší, Vybavení - je jasně vidět, jak byl hotel jednodušše přestavěn ze starého do rádoby novějšího stylu, moc to vše nesedí, velmi tenké stěny, vše je všude slyšet, pokoj by šel zařídit vkusněji, hlučný minibar na pokoji, Prostředí - vybavení hotelu je dobré, ale všude bylo hrozně moc dětí, což pro pár není úplně nejvhodnější volba.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli tomash436.
Recenzováno: 7. září 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel pro rodiny s dětmi. Vše je tomu podřízeno. V kontrastu s tim polorozpadle venkovní " hřiště". Starší pokoje. Wellness pidi midi - bazén na dvě tempa, vířivka, jedna saunicka a pára. Jídlo super, taková dobrá bodra česka klasika. Personál fajn, usměvavý, ochotný.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli kaapaa1.