Recenzováno: 18. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Krásný dva dny ,odpočinek a relax na jedničku. Milá obsluha. Příjemný personál. .. Krásné prostředí na sáňky i lyže . Romantické procházky po Špindlerově mlýně mohu jen doporučit.. Hotýlek je pro rodiny s dětmi jak dělaný .. Děkujeme Katka,Jan a Anežka

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Kafenka K.
Zatisi, Manager v zařízení Hotel Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. prosince 2018

Milá rodino Coufalova,
děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste si pobyt užili a splnili jsme Vaše očekávání.
Přejeme pohodové svátky vánoční a spousty radosti.
Budeme se těšit příště na viděnou.
Za tým hotelu Zátiší zdraví

Recenzováno: 2. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Výborný "RODINNÝ/MALÝ hotel s usměvavým, ochotným a přitom profesionálním personálem. Dámy (Jiřinka a Žaneta) věděly přesně, co mají dělat a jak se chovat. Velký palec nahoru. Hezký, čistý pokoj s balkónem a výhledem do hor. Určitě se vrátíme. Jen tak dál.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Veronika Č.
Recenzováno: 22. října 2018

Příjemný hotel s hezkým do přírody. S rodinou jsem si to velmi užili, i pro naší malou 3 roky tam měli vyžití. Krom výletů po horských stezkách na které je to všude blízko je hotel i příjemně odtržený od centra, takže klid je na prvním místě. Dobrá snídaně, i večeře. Wellness vsice malý, ale mělo jsem ho privátní pouze pro nás. Poměr/cena výkon super. Možná nápojový lístek zbytečně drahý, ale jinak super víkend.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Petr S.
Zatisi, Manažer v zařízení Hotel Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. října 2018

Vážený pane Petře,
děkujeme za krásnou recenzi a sdílení Vaší spokojenosti s ostatními.
Budeme rádi, pokud nás znovu navštívíte a budeme se snažit aby bylo vše minimálně stejně tak skvělé jako při poslední návštěvě.
Privátní Spa je opravdu privátní, takže každý, kdo vířivku a saunu navštíví, může odpočívat v klidu a pohodě bez rušení ostatními hosty.
Přejeme krásné dny a budeme se těšit na viděnou příště!
Za celý tým hotelu Zátiší
Sales manager / Reservation

Recenzováno: 7. října 2018 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsme měli možnost strávit 4 dny. Jsme rodina s dvěmi malými dětmi a bylo o nás postaráno na výbornou. Personál v celém hotelu byl velmi ochotný, příjemný a vyšel nam ve všem vstříc. Ubytováni jsme byli v rodinném pokoji (se dvěma loznicemi) - pěkný pokoj kde nic nechybělo. Snídaně a večeře byly vynikající, velký výběr a vše velmi chutné (jen bychom uvítali větší výběr ovoce u snídaně). Moc se nám líbily 2 dětské herny, které jsou pro rodiny s dětmi k nezaplacení:-) opravdu jsme si pobyt užili a můžeme naprosto doporučit:-)

Poděkujte uživateli rozty8.
Zatisi, Manažer v zařízení Hotel Zátiší, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. října 2018

Milý pane Lukáši,
velmi děkujeme za úžasnou reakci na Váš pobyt u nás v hotelu Zátiší.
Jsme opravdu vděční, když si naši hosté udělají čas a svůj názor na nás a naše služby sdělí i touto cestou.
Věříme, že i při další návštěvě splníme Vaše očekávání.
Budeme se těšit!

Recenzováno: 25. září 2018

Hotel v krásném prostředí. Pokoje čisté a pěkně zařízené. Personál ochotný a příjemný.Velmi pěkné zázemí pro malé a větší děti.Byl jsem v tomto hotelu již čtyřikrát a vždy plná spokojenost. Hotel disponuje také saunou a vířivkou.

Tip ohledně pokoje: Pokoje s balkónem s výhledem na horské hřebeny
Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Pavel H.

Milý pane Pavle,
velice děkujeme za krásnou recenzi.
Každá zpětná vazba je pro nás velice důležitá a pokud je takto pozitivní, je to pro nás všechny hnacím motorem, abychom byli ještě lepší.
Za celý tým hotelu Zátiší se již těšíme na Vaši další návštěvu.